תאונות עבודה יכולות להיות בעבור מי שנפגע פגיעה לא נעימה שלעיתים עשויה להשבית אותו.
לא אחת קורה שמי שנפגע בתאונת עבודה לא יכול לעבוד חודשים רבים ולא מצליח לתפקד.
לא אחת תאונת עבודה יכולה להיות פגיעה כל כך קלה שלאחריה חוזר אותו מבוטח לעבודה מהר ומיד ואז אותם מבוטחים מעלים שתי שאלות: איך אבחר עורך דין תאונות עבודה, ומה הפיצוי שאוכל לזכות בו אם אתבע את המוסד לביטוח לאומי בתביעת נכות מעבודה.
לעניין הפיצוי מתאונת עבודה נעסוק במאמר אחר.
אולם הכלל הוא ברור: ככל שעורך דין לתביעות תאונות עבודה ישיג בעבור הלקוח אחוזי נכות גבוהים יותר, הפיצוי אותו יקבל המבוטח יהיה גדול יותר, וככל שהפיצוי בעבור המבוטח יהיה גדול יותר הכל נקבע לפי התיעוד הרפואי אותו יציג המבוטח לוועדות.
השאלות קשות וצריך לחשוב הרבה פעמים לפני שבוחרים עו"ד לתביעות תאונת עבודה בביטוח לאומי. התשובה לשאלה: במי לבחור כעורך דין לתאונות עבודה? היא במטרה לבסס מה מחפש אותו לקוח שמעוניין לתבוע את המוסד לביטוח לאומי ולבקש פיצוי כספי מביטוח לאומי.
שאלה שנייה היא: האם הפציעה היא קשה ומה משך תקופת ההחלמה? ככל שתקופת ההחלמה בתאונות עבודה ארוכה יותר, הנזק אמור להיות חמור יותר, ולכן הפיצוי אותו נקבל מהמוסד לביטוח לאומי בתביעת תאונת עבודה עשוי להיות גדול יותר.
אם כך הם פני הדברים התוצאה היא שנו בוחרים עו"ד לתביעות תאונות עבודה בביטוח לאומי ,אנו צריכים לעצור ולהביא עורך דין שיש לו ניסיון גדול יותר, אבל גם אם הנזק ממנו אנו סובלים יהיה קטן יותר, ולפעמים נראה לו שהנזק ממנו אנו סובלים לאחר תאונת העבודה נראה קטן יותר, דווקא במקרים כאלו המוסד לביטוח לאומי עשוי להביא לנו כספים רבים וסכומים שלא ציפנו להם. גם כאן מומלץ לבחור עו"ד תביעות ביטוח לאומי שיש לו ניסיון.

זקוקים ליעוץ עם עורך דין תאונות עבודה? אנחנו כאן בשבילכם!
התקשרו – 077-5180500

קחו למשל תאונה עם פציעה בברכיים. מיד לאחר התאונה החיים של אותו מבוטח התשנו מקצה לקצה, פתאום הוא נעדר מעבודה כדי לבצע טיפולים שונים, לא מצליח ללכת הרבה, מתקשה לטפס על מדרגות, ואף סובל מכאבים לא נעימים בברך. בשביל אותו מבוטח ביטוח לאומי הסכים לפצות אותו בנכות בשעור של 28% לכל ימי חייו. אם הייתם שואלים את אותו מבוטח האם לבחור בעו"ד לתביעות נכות מעבודה חסר ניסיון, התשובה שלו הייתה לא. לא משנה מה הנזק, אנו צריכים לחשוב מה אנו רוצים- האם אנו רוצים משרד שיתן לנו גיבוי ויכולת להשיג תוצאות חזקות וטובות, או עורך דין צעיר שעובד לבד ללא צוות ומשרד מאחריו?
והרשימה של נזקים לא פשוטים עוד ארוכה וגם נזקים שנראים לנו פשוטים יכולים להפוך מבחינת ביטוח לאומי כנזקים בהם אפשר להשיג פיצוי גדול יותר. לכן שאנו בוחרים עורך דין לתביעות תאונות עבודה, אנו צריכים לעצור ולשאול את עצמנו מה אנו רוצים: האם אנו רוצים עורך דין לתביעות תאונות שידע איך להגדיל לנו את הפיצוי או שאנו רוצים עו"ד עם פחות ניסיון שאולי עשוי להביא לנו תוצאות פחות טובות?
זכרו ! בחוק של ביטוח לאומי כולם משלמים אותו דבר לעורך לדין לתביעות תאונות עבודה ולכן היתרון היום של משרד עורך דין לתביעות תאונות עבודה עם ניסיון הוא גדול מאוד. לכן שאלו את עצמכם מה המטרה שרציתם להשיג ולפי המטרה תוכלו לדעת איזה עורך דין אתם יכולים לבחור.

רוצה לקבל ייעוץ לגבי מחלה או פציעה? ליצירת קשר:

השם שלך (חובה)
האימייל שלך: (חובה)
טלפון (חובה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *