תסמונת הכאב הכרוני הפכה להיות שכיחה מאוד. בין הבעיות של תסמונת הכאב הכרוני ניתן למצוא את מחלות הפיברומיאלגיה (בעיית הכאבים המופשטים בכל הגוף), בעיות נוירופטיות (בעייה שמקשה מאוד על התפקוד היום יומי), בעיות של בצקות ונפיחויות ברגליים, או בעיית crps. מדובר במחלות ובעיות רפואיות שמקשות מאוד על התפקוד היום יומי של החולה, ולא אחת מיד הסבל של חולים מסוג זה היא קשה ביותר.

חולים מסוג זה זקוקים לרישיון לקנביס רפואי, מהר ככל האפשר. לכן אם תקפידו על הכללים הבאים תוכלו לקצר את תקופת ההמתנה לרישיון.

אז איך משיגים את הרישיון לקנביס רפואי במחלות של פיברומיאלגיה, מחלות נוירופטיות, בעיות cprs?

כאמור אם אתה סובל מאחת ממחלות אלה עליך להדגיש בניירת הרפואית את בעיית הכאב הקשה. לא אחת נתקלתי בחולים שמגישים בקשות לקנביס רפואי ולא מבליטים את מידת הכאב הקשה. התוצאה היא שהרושם שנוצר לבקשה כזו לרישיון לקנביס רפואי היא שהבעיה קטנה, מה שעשוי להוביל לא אחת על קושי בהשגת הרישיון לגראס רפואי. לכן יש לפעול באופן הבא:
  •  כלל ראשון – הוא להמחיש את מידת הסבל ואת מידת הקושי התפקודי במסמכים המוגשים.
  • כלל שני – להראות סדרת טיפולים ממושכת. לא אחת שמדובר בבעיות הכאב, מי שמאשר את הרישוניות אוהב לראות טיפולים ממושכים, כלומר: אם התלוננת פעם אחת על כך כי אתה סובל מבעיות של כאב, הדבר לא יספיק כדי להוציא רישיון לקנביס רפואי.
  • כלל שלישי – תיעוד מקיף ממרפאות כאב. חייבים להראות כל הזמן טיפולים במרפאות כאב, מה נעשה במרפאות הכאב ומה סוג הטיפולים שניתנים. ככל שנראה מה נעשה במרפאות כאב לצד העובדה כי הטיפול הרגיל שניתן לחולים שסובלים מתסמונת הכאב נכשל, נעלה את הסיכויים להשיג רישיון לגראס רפואי.
לכן אם נקפיד על כללים אלו נגדיל את הזכאות לקנביס רפואי.

רוצה לקבל ייעוץ לגבי מחלה או פציעה? ליצירת קשר:

השם שלך (חובה)
האימייל שלך: (חובה)
טלפון (חובה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *