לקוחותינו אומרים

אנחנו יכולים לספר לך על עשרות ומאות מקרים של ניצחון הצדק, על התשלומים הכספיים שיתמכו בלקוחותינו כל ימי חייהם, ועל התקדימים המשפטיים ששינו את פני עולם הביטוח לתמיד. אבל החלטנו שהרבה יותר אמיתי, טבעי ומרגש להשאיר כאן את הבמה ללקוחות שלנו. אנחנו מודים לכם, לקוחותינו היקרים, על הזכות לתמוך בכם במאבק על זכויותיכם, ולעזור לכם לקבל את המגיע לכם.

משפחת אליקו, פ"ת

הרגשתי סיפוק, לנצח את ביטוח לאומי

ניגשתי לביטוח לאומי מספר פעמים לגבי בעיות הזיכרון,הדיכאון והבעיות בגב הקשות, ותמיד סגרו עלי את הדלתות. בוועדה גרמו לי להרגיש שונה ויוצא דופן, גרמו לי להתעצבן ולא נתנו לי לדבר. כל הזמן הרגשתי כמו בפס יצור, “בואו נתקתק, בואו נסיים”. בסופו של דבר סירבו להכיר בנכות שלי. אחרי שנתיים התייאשתי ובחרתי להגיש תביעה באמצעות עו”ד אייל פייפר.

הבנתי שאם עובדים לפי ההנחיות שלו, התוצאות בהתאם, והדלתות נפתחות. הוא גרם להם להקשיב ולראות את הצד האחר שלי, וכך זכיתי בהכרה! הצלחנו להגיע ל-100% תוך מספר וועדות בודדות. הרגשתי סיפוק לנצח את ביטוח לאומי. ובעיקר קיבלתי שקט שמאפשר לי לעבוד פחות, להמשיך בפרנסת המשפחה.

ציון, תל אביב

קיבלתי ביטחון כלכלי ושקט לישון בלילה

הייתי בשתי וועדות, בקרן פנסיה ובביטוח לאומי עם עו”ד אייל פייפר. הפגיעה שלי הייתה לא פשוטה, נפגעתי בתאונת דרכים ומצבי הלך והחמיר עם השנים כתוצאה מכאבי ראש ודיכאון. שנים על גבי שנים סירבו להכיר בפגיעות כי כאלו שמזכות אותי באי כושר עבודה לעבוד ובאחוזי נכות מספיקים לנכות כללית. הרגשתי ביטחון עם הליווי, כמו חנון שמלווה אותו בריון (עו”ד) שיכול להגן עליו מול ביטוח לאומי ומול חברת הביטוח. למרות ששילמתי עבור השירותים, יש סיכוי גדול שלא הייתי מקבל כלום ללא הטיפול וההכוונה של אייל. בעזרת ההכוונה המקצועית פרצנו את הוועדות של ביטוח לאומי וקרן הפנסיה תוך זמן קצר מאוד, ולביטוח לאומי ולקרן הפנסיה לא נותרה ברירה אלא לאשר את התביעות. כשאישרו לי את התביעות הרגשתי הקלה, קיבלתי ביטחון כלכלי ושקט לישון בלילה. עכשיו אני יכול לטפל בשיקום האישי שלי ולהמשיך הלאה בחיי.

שראל, רמלה

החזרנו לאמא את קצבת הנכות ששללו לה

בגיל 67, לאחר שנים ארוכות שהביטוח הלאומי שילם לאמא שלי קצבת שירותים מיוחדים, נפסק תשלום הקצבה. כנראה שהמצב של אמי השתפר.. וזה אחרי שנים רבות שבהן היא סובלת מדיכאון שהולך ומחמיר. כשבאו לבדוק את אמא התייחסו אליה בזלזול, לא בדקו את אופן התפקוד שלה ולא התחשבו בעובדה שיש לה מחלת נפש וצריך להתייחס אליה בצורה מיוחדת. הרגשתי שמנצלים את בעלי ההכנסות החלשות ואנשים חסרי יכולת כלכלית. החלטתי לערער ולשמחתי לוועדת ערר ניגשתי עם עו”ד פייפר. אז פתאום הרגשנו ביטחון, ו”החוויה” הופכת להיות אחרת – ממצב של נתקפים הפכנו לתוקפים. עו”ד פייפר בנה אסטרטגיה לוועדות, תכנון איתנו כל טענה אפשרית שתעלה בוועדות. בוועדות פתאום מקשיבים לך, נותנים לך לדבר, מתייחסים לכל הניירת הרפואית. אחרי שנה היא חזרה לקבל קצבת נכות, ואני מרגישה סיפוק גדול וצדק בכך שאמא מקבלת כסף לצרכים השונים שלה.

אהרון, ירושלים

קיבלתי הכרה באובדן כושר עבודה מצריכת קאנביס רפואי

בעקבות תאונת דרכים שעברתי, התחלתי לסבול באופן קבוע מחרדות והתקפי זעם. כדי להירגע התחלתי לצרוך קנאביס רפואי. הקנאביס מאוד עוזר לי אבל מצד שני פוגע בכושר העבודה שלי. פסיכיאטר של חברת הביטוח לא קיבל את טענותיי לגבי אי הכושר, וקבע שאני בריא וכשיר לעבודה. קראתי רבות על כך שמי שמשתמש בקנביס רפואי גדלים הסיכויים שלו להיות באבדן כושר עבודה. פניתי לעו”ד פייפר ויחד תבענו את חברת הביטוח. התוצאה היתה מצוינת מבחינתי: בית המשפט הציע לי פיצוי גבוה יותר בתיק תאונת הדרכים, וחברת הביטוח חויבה להכיר בי כמי שלא כשיר לעבוד עקב שימוש בקנאביס רפואי ושילמה לי יותר כסף באובדן כושר עבודה. הרגשתי המון סיפוק כי חברת הביטוח ניסתה לטפס עלי ולא לשלם את מה שמגיע לי. הטיפול בי מצד עו”ד פייפר היה נכון, יעיל ומהיר שמחתי שאני לא צריך לרדוף אחרי הכסף, כי הוא ידע בדיוק איך לגרום לחברת הביטוח לשלם לי את הכסף. הרגשתי סיפוק נוסף כשלמעשה נוצר תקדים כשהייתי הראשון שמשתמש בקנאביס רפואי ומקבל הכרה מחברות הביטוח לאובדן כושר עבודה.

מולה, ראשון לציון

אחוזי הנכות עלו מ-26% ל-60%

תודה לך על כל הטיפול המסור בתיק שלי. הגעתי אלייך לאחר טיפול אצל עו”ד אחר בתיק שלי במשך מספר שנים. לא מצאתי את עצמי, לא ידעתי לאן אני הולך, ולא הייתה לי שום דרך להצליח מול הביטוח הלאומי. לאחר שבדקתי מספר עורכי דין, הגעתי אלייך למשרד. בפגישה התחברת אלי, גרמת לי להרגיש שווה, מצאתי פתרונות לבעיות השונות. החלטתי לשכור את השירותים של המשרד למרות העלות הגבוהה בהשוואה למקומות אחרים. לאחר שהטיפול החל הבנתי שלא טעיתי. נאבקת בביטוח הלאומי ולא ויתרת להם. מצאת דרכים יצירתיות כדי להשיג את הזכויות שלי. גם לחבר אחר שהפניתי אלייך, שנכשל 4 פעמים מול ביטוח לאומי, עזרת להצליח במאבקים, והעלת לו את אחוזי הנכות מ-26% ל-60% במקום שאחרים לא הצליחו. הבעייה שלי הייתה כל כך פשוטה לאחר שעזרת לנו להשיג קצבה, בזכותך הוועדות הרפואיות העלו לי את אחוזי הנכות ל- 82% מ-26%, הכירו בסבל רב שנים שלי, ואף חויבו לאשר לי קצבת שירותים מיוחדים. אותם כלים שהשתמשת בהם במקרה שלי פתרו גם לו את הבעיות.

איתן, חדרה

אחוזי הנכות עלו מ-10% ל-40%

הגעתי אליכם לאחר טיפול אצל עו”ד אחר בענייני ביטוח לאומי ומשרד הביטחון. משרד הביטחון הוא גוף גדול, חסר רגש, ביורוקרטי ולעיתים אתה מרגיש שאתה הולך לאיבוד כשאתה מתמודד מולו. בפגישה התחברת אליי, גרמת לי להרגיש שווה, מצאתי לי פתרונות איך להתמודד מול משרד הביטחון. החלטתי לשכור את השירותים של המשרד למרות העלות הגבוה בהשוואה למשרד האחר שבו טופלתי. כאשר התחלת לטפל בתיק תכננת את האסטרטגיה, מצאת דרכים יצירתיות על מנת לזכות בתיק. בזכותך אחוזי הנכות שלי עלו מ-10% ל-40%. גם בטיפול בביטוח לאומי ולא ויתרת להם, ומצאת את הדרך לזכות ב-100%. מקווה שתצליח בדרכך.

אהובה, ראש העין

זכיתי בתיק קשה מאוד אחרי שהתביעה נדחתה 3 פעמים

אייל, רציתי להודות לך על כך ששינית את חיי. כשהגעתי למשרד חששתי מאוד מכל ההליכים הביורוקרטים מול ביטוח לאומי. ביטוח לאומי נראה לי גוף גדול, חזק ומאיים, וקשה היה לי להאמין שאוכל להצליח בתביעה מולם. בכל הפעמים שניסיתי להתמודד מולם לא הצלחתי לבטא את עצמי, הרופאים בוועדות לא הקשיבו לדברים שאמרתי, והתוצאה הייתה שדחו את התביעה שלי 3 פעמים. חששתי מאוד לפנות לעו”ד בשל ההשקעה הגבוהה בתיקים מסוג הזה. גם היתה לי התלבטות קשה באיזה עו”ד לבחור שיסייע לי לקבל את הכסף באופן חודשי קבוע. גם לאחר שנפגשנו אצלך במשרד, חששתי מאוד מההשקעה הגבוהה לצורך הטפול בתיק לעומת המשרדים האחרים שבהם הייתי. השקעה שלוותה בין היתר במומחים שאיתם עובד המשרד. אולם לאחר תחילת ההליך הבנתי שלא טעיתי. הבנתי שעם עזרת המומחים הסיכויים להצליח הרבה יותר גבוהים. בעזרת הליווי היסודי שקיבלתי מהמשרד, תכנון התיק והבדיקות של המומחים הצלחתי להפוך תיק קשה מאוד לתיק שבו זכיתי. והמשמעות היא שהיום אני מקבלת קצבה חודשית באופן קבוע.

ג'נט, בת ים

אתה לא מוותר לביטוח לאומי ונאבק איתם עד הסוף

אייל תודה על הטיפול המסור שהענקת לנו. כשהגעתי לפגישה במשרד הייתי שבורה, לא מצאתי את עצמי ולא ידעתי איך להצליח מול ביטוח לאומי. 3 פעמים נכשלתי מול ביטוח לאומי והביטוח לאומי נראה כמו גוף גדול חסר אנושיות. אולם בשונה מעו”ד אחרים שנפגשתי איתם אתה הקשבת לי, נראית לי מלא מרץ ואמביציה. פחדתי מאוד מכל ההליך ומהעלויות לעומת האחרים אך אני לא מצטערת. אתה לא מוותר לביטוח לאומי, נאבק איתם עד הסוף. חייבת אותי ואת אמא שלי להגיש ערעור על מנת למצות את מלוא הזכויות שלי. תודה לך

רז, חולון

הכפלת לי את אחוזי הנכות

אייל היקר, הגעתי אלייך אחרי התלבטויות גדולות ולאחר שביטוח לאומי קבע לי רק 15% נכות בוועדות הנכות כמי שסובל מהפרעות קשב וריכוז, בעיות זכרון, דכאון ומגוון בעיות שונות לאחר פציעה קשה בעבודה. עברתי 3 עו”ד כולל משרד גדול שלא הצדיק את השם שלו. התאיישנו, אבל לאחר ששמעתי מחברים שהמוסד לביטוח לאומי מכשיל רבים בוועדות,ובעזרת עו”ד חזק שיודע את העבודה מול ביטוח, הסכמנו לנסות פעם אחרונה. . עבודת המשרד הכינה אותי לכל התרחישים האפשריים שיהיו בוועדות. פנינו למומחים שאיתם עובד המשרד, מה שגרם לי לתחושת ביטחון גדולה בוועדות ואף הגדיל את הסיכוי לזכות בערעור. הוועדה ניסתה להכשיל אותי בכל דרך, כדי שלא אקבל את אחוזי הנכות שלהם אני זכאי. אבל בעקבות התראת המשרד בפני הוועדה שיפעל לפסול אותה, הוועדה קבעה לי 52% נכות תוך הכרה במגוון בעיותיי הרפואית השונות. תודה על כל השירות של המשרד,

ניסו

ניסו, בן 31, נפגע בתאונת דרכים שהוכרה כתאונת עבודה.

ניסו סבל מכאבים בצוואר, כאבים לא פשוטים שגרמו לחיים שלו להשתנות.
לניסו היה קשה להזיז את הצוואר, ניסו גם הרגיש את היד שלו נרדמת מידי פעם.
ניסו מתאר קשיים בלילה לישון, ויתור חמור מכך, לניסו החלה להתפתח בעיית ריכוז וזכרון.
ניסו שהיה מנהל פתוח בחברת הייטק מצב את עצמו מתקשה לעבוד, מתקשה להתרכז, ולפעמים גם בוכה בבית בלי סיבה מצודקת.
ניסו הגיש תביעת נכות עבודה למוסד לביטוח לאומי, ביקש להכיר בעובדה כי התאונה גרמה לו לנכות מעבודה.
אכן ביטוח לאומי הסכים להכיר בו כמי שנפגע בתאונת עבודה, לניסו נקבעו נכויות זמניות גבוהות על רקע הפגיעה בצוואר, בעיית הריכוז והזכרון שנגרמה מתאונת הדרכים.
במהלך ההליכים מול ביטוח לאומי, ביטוח לאומי סרב להכיר בטענות של ניסו על בעיות ריכוז וזכרון, וטען שלא הוכח כי פגיעה בצוואר בשונה מפגיעת ראש אורגנית, פוגעת בריכוז ובזכרון.
ואכן וועדות העררים של המוסד לביטוח הסכימו לקבוע לניסו נכות משוקללת של 14.5% על רקע הפגיעה בצוואר בתאונת הדרכים , ועל רקע בעיית הריכוז והזכרון.
לאחר שהסתיימו ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי התפנה ניסו לנהל את תיק התביעה מול חברת הביטוח.
חברת הביטוח הסכימה לפצות את ניסו בסך של 330,000 ש”ח והכל על רקע הפגיעה בצוואר בתאונת הדרכים ועל רקע בעיית הריכוז ממנה סובל ניסו.
לכן גם שקורת תאונת דרכים מסוג כזה עם פגיעה בצוואר, כאבים בצוואר שנגרמו מתאונת הדרכים, אפשר לבדוק אם תוכלו לקבל פיצוי כמו ניסו.
צ'ק ניסו

תביעה לקביעת דרגת נכות כללית

תביעה לקביעת דרגת נכות כללית

שמגישים תביעה לקביעת דרגת נכות כללית לביטוח לאומי, או תביעה לנכות בעבודה, נדרשים לא אחת למלא טפסים.
רבים אוהבים לזלזל במילוי הטפסים ולאמר כי הטפסים המוגשים שעה שמדובר על הגשת תביעה לנכות מעבודה או שעה מדובר בתביעת לקביעת דרגת נכות כללית, הינם חשובים ביותר.
לא אחת אוהבים פקידי התביעות בביטוח לאומי לדחות את התביעות לנכות מעבודה או לנכות כללית על רקע העובדה כי הטפסים לא מולאו כנדרש.
הספור המקרה הנה”ל רק מוכיח את הטענה כי אם נלחמים מול המוסד לביטוח לאומי, ממלאים את הטפסים כנדרש, ביטוח לאומי יצטרך לשמור על זכויתיו של המבוטח.
היה מדובר בפגיעת ראש של נפגע בתאונת דרכים בעבודה.
כתוצאה מהתאונה הקשה נפגע הראש, התובע התקשה לתפקד ונזקק לעזרה ושירותים מיוחדים.
ביטוח לאומי סרב לאשר את התביעה לשירותים מיוחדים תוך כדי כך שהוא משמיט מספר וועדות שהתקיימו, הכל כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
כאמור התנהגות הביטוח הלאומי הייתה מנוגדת לחוק.
התוצאה הייתה שבית המשפט שקרא את התיק, בדק את המקרה, הגיע למסקנה שהתנהגות ביטוח לאומי לא הייתה התנהגות הולמת בנסיבות העניין והורה על השבת עניינו של המערער לוועדות.
מה שאפשר ללמוד מפסק הדין שממלאים טפסים לביטוח לאומי בתביעות לנכות מעבודה, או בתביעות לנכות כללית , יש לדאוג למלא את הטפסים כנדרש.
אם נפעל ונמלא את הטפסים כנדרש, נוכל לשמור על זכויות שלנו.
לצפייה בפסק דין

אלמוני

תביעה על פיצויי של נזקי גוף.

קליק לצפייה בפסק דין

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו