תביעות נגד ביטוח לאומי

תביעה לבטוח לאומי מחלה
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף בירוקרטי שפועל לפי כללים ונהלים. אם אתה רוצה להגיש תביעה לביטוח לאומי חשוב שתדע איך להגיש את התביעה בצורה נכונה.

אתר המוסד לביטוח לאומי הוא אתר שמכיל כמויות גדולות של מידע כולל אופציה להגשת תביעה באופן מקוון.

במידה ואינך מתמצא בנבכי המידע המצוי באתר או שאינך מצליח למצוא מידע רלבנטי או מספק, מומלץ לגשת לסניף ביטוח לאומי הקרוב למקום מגוריך לשאול ולהתייעץ.

בכל מקרה חשוב לדעת, כי כל תביעה שמוגשת לביטוח לאומי, בכל נושא, במידה ולא מילאת אותה בצורה נכונה או מספקת, ובמידה ולא צרפת אליה מסמכים תומכים, תדחה או תעוכב.

משמעות עיכוב בקבלת תביעה או דחייתה הינה הפסד כספי עבורך.

לכן, בכל מקרה שבו אינך בטוח, כדאי תמיד לברר, להתייעץ ולשאול עם עובדי המוסד או בעלי מקצוע בקיאים בתחום.testimg869845

אם אתה מעוניין לתבוע אחוזי נכות – קצבת נכות כללית, קצבת נכות מעבודה, שירותים מיוחדים, קצבאות ילדים ותביעות נוספות שנשענות על אחוזי נכות או ספר הליקויים של ביטוח לאומי, חשוב מאוד לבנות את התיק – התביעה בצורה נכונה שכן תיקון טעויות לאחר הגשת התביעה או דחייתה יכול להיות קשה, לעלות סכומי כסף לא מבוטלים ובמקרים רבים לפגיעה בזכויות שלך.

כמי שמשלמים כל החיים למוסד לביטוח לאומי אנו רוצים לממש את הזכויות שלנו לקבלת פיצוי במידה והגענו למצב שבו אנו זקוקים לתמיכה בשל בעיה רפואית.

פעמים רבות אנו עדים למצב שבו אין כל ספק שמגיע למבוטח כסף / פיצוי אבל המבוטח בוחר לפעול לבדו ובעצמו ולא מקבל את הקצבה בגלל התנהלות לא נכונה מול ביטוח לאומי.

כדי לממש את הזכויות הרפואיות שלך מומלץ להגיש תביעה עם עו”ד מומחה בתחום. בדיוק כפי שאם אתה סובל מבעיה רפואית שבגינה אתה זקוק לניתוח, תפנה למנתח מומחה בתחום זה, במידה והכסף שמגיע לך ואתה זקוק לו חשוב לך, מומלץ להגיש תביעה עם מומחה בתחום התביעות לביטוח לאומי.

גם עשוי לעניין אותך

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ ושחיקה בעבודה הפכו להיות מגיפה במדינת ישראל. לא אחת לחץ ושחיקה בעבודה הינם גורמים רציניים ביותר לאובדן כושר. עובדים רבים תובעים אובדן כושר על רקע לחץ ושחיקה בעבודה, שהינם

עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע. בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

התקשרו עכשיו