תביעות ביטוח

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ביטוח הינו למעשה מתן כיסוי כלכלי – כספי למקרים של נזק. תמורת תשלום דמי ביטוח (פרמיה חודשית) לוקחת חברת הביטוח את הסיכון לקרות נזק על עצמה. כלומר, במקרה של נזק חברת הביטוח אמורה להיכנס בנעלי המבוטח ולשלם בעד הנזק.

תביעות ביטוח - פייפר כהן משרד עורכי דיןהנזק יכול להיות לרכוש או לגוף ואף יכול להיות בעיה רפואית שמצריכה טיפול רפואי, ניתוח, תרופות ועוד.

פוליסת הביטוח היא למעשה חוזה בין חברת הביטוח לבין המבוטח. החוזה מכיל בתוכו תנאים, החרגות וזכויות – משמעותו: פיצוי המבוטח בהתקיים מקרה כל שהוא שעומד בתנאי הפוליסה כ”מקרה ביטוח”.

קיימות בשוק פוליסות שונות עבור: חיים, בריאות, מחלות קשות, תרופות, רכוש, בית עסק, נסיעות לחו”ל, רשלנות מקצועית, רשלנות רפואית ועוד.

המבוטח יכול להיות אדם שרכש ביטוח מסוים עבורו – בני משפחתו ורכושו ויכול להיות מעסיק או גוף גדול שרוכש ביטוח למקרה של נזק לרכושו או לעובדיו ואף לצדי ג’ (מבקרים חיצוניים למקום העבודה).

אנשים רבים רוכשים את פוליסות הביטוח השונות כדי שיהיה שקט ונפשי וכלכלי ל”יום צרה”.

לצערנו, פעמים רבות חברות הביטוח נוהגות להתחמק מתשלום בגין הנזק – לדחות את התביעה בטענות שונות. כך, מוצא עצמו אדם ששילם כל חייו לחברת הביטוח את הפרמיות החודשיות בפני שוקת שבורה.

פייפר כהן – משרד עורכי דין מטפל בתביעות ביטוח החל מהשלב הראשוני – לאחר קרות האירוע בגינו נדרש פיצוי ועד לשלב הסופי – קבלת תגמולי הביטוח, ואף במקרים שבהם המבוטח פנה בעצמו לחברת הביטוח ונדחה.

למשרדנו תוצאות מוכחות בקבלת פיצוי הנדרש ללקוח.

אולי יעניין אותך גם:

גם עשוי לעניין אותך

תביעות אובדן כושר עבודה בחברת ביטוח

תביעות אובדן כושר עבודה בחברת ביטוח

לא אחת כאשר אדם סובל ממחלה אם בעיה רפואיות, או תאונה שקרתה, והוא מוצא את עצמו מתקשה לעבוד, הוא מחליט לעשות את הצעד הקשה, והוא להפעיל את הביטוחים שאותם שילם

תביעת נכות מעבודה – איך מתחילים?

תביעת נכות מעבודה – איך מתחילים?

ראשית, מהי תאונת עבודה? ארוע שארע לאדם במהלך עבודתו, עקב עבודתו וכן בנסיעה אל העבודה או בדרך חזרה ממנה יוכר כתאונת עבודה. כמו כן ניתן לתבוע תביעת נכות מעבודה גם

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

יש לך שאלה? משרדינו ישמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו