תביעות ביטוח

תביעות ביטוח - פייפר כהן משרד עורכי דין
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ביטוח הינו למעשה מתן כיסוי כלכלי – כספי למקרים של נזק. תמורת תשלום דמי ביטוח (פרמיה חודשית) לוקחת חברת הביטוח את הסיכון לקרות נזק על עצמה. כלומר, במקרה של נזק חברת הביטוח אמורה להיכנס בנעלי המבוטח ולשלם בעד הנזק.

תביעות ביטוח - פייפר כהן משרד עורכי דיןהנזק יכול להיות לרכוש או לגוף ואף יכול להיות בעיה רפואית שמצריכה טיפול רפואי, ניתוח, תרופות ועוד.

פוליסת הביטוח היא למעשה חוזה בין חברת הביטוח לבין המבוטח. החוזה מכיל בתוכו תנאים, החרגות וזכויות – משמעותו: פיצוי המבוטח בהתקיים מקרה כל שהוא שעומד בתנאי הפוליסה כ”מקרה ביטוח”.

קיימות בשוק פוליסות שונות עבור: חיים, בריאות, מחלות קשות, תרופות, רכוש, בית עסק, נסיעות לחו”ל, רשלנות מקצועית, רשלנות רפואית ועוד.

המבוטח יכול להיות אדם שרכש ביטוח מסוים עבורו – בני משפחתו ורכושו ויכול להיות מעסיק או גוף גדול שרוכש ביטוח למקרה של נזק לרכושו או לעובדיו ואף לצדי ג’ (מבקרים חיצוניים למקום העבודה).

אנשים רבים רוכשים את פוליסות הביטוח השונות כדי שיהיה שקט ונפשי וכלכלי ל”יום צרה”.

לצערנו, פעמים רבות חברות הביטוח נוהגות להתחמק מתשלום בגין הנזק – לדחות את התביעה בטענות שונות. כך, מוצא עצמו אדם ששילם כל חייו לחברת הביטוח את הפרמיות החודשיות בפני שוקת שבורה.

פייפר כהן – משרד עורכי דין מטפל בתביעות ביטוח החל מהשלב הראשוני – לאחר קרות האירוע בגינו נדרש פיצוי ועד לשלב הסופי – קבלת תגמולי הביטוח, ואף במקרים שבהם המבוטח פנה בעצמו לחברת הביטוח ונדחה.

למשרדנו תוצאות מוכחות בקבלת פיצוי הנדרש ללקוח.

אולי יעניין אותך גם:

גם עשוי לעניין אותך

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ ושחיקה בעבודה הפכו להיות מגיפה במדינת ישראל. לא אחת לחץ ושחיקה בעבודה הינם גורמים רציניים ביותר לאובדן כושר. עובדים רבים תובעים אובדן כושר על רקע לחץ ושחיקה בעבודה, שהינם

עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע. בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

התקשרו עכשיו