תביעות ביטוח

תקציר

ביטוח הינו למעשה מתן כיסוי כלכלי – כספי למקרים של נזק. תמורת תשלום דמי ביטוח (פרמיה חודשית) לוקחת חברת הביטוח את הסיכון לקרות נזק על עצמה. כלומר, במקרה של נזק חברת הביטוח אמורה להיכנס בנעלי המבוטח ולשלם בעד הנזק.

יש לך שאלה? לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים >>

תביעות ביטוח - פייפר כהן משרד עורכי דיןהנזק יכול להיות לרכוש או לגוף ואף יכול להיות בעיה רפואית שמצריכה טיפול רפואי, ניתוח, תרופות ועוד.

פוליסת הביטוח היא למעשה חוזה בין חברת הביטוח לבין המבוטח. החוזה מכיל בתוכו תנאים, החרגות וזכויות – משמעותו: פיצוי המבוטח בהתקיים מקרה כל שהוא שעומד בתנאי הפוליסה כ"מקרה ביטוח".

קיימות בשוק פוליסות שונות עבור: חיים, בריאות, מחלות קשות, תרופות, רכוש, בית עסק, נסיעות לחו"ל, רשלנות מקצועית, רשלנות רפואית ועוד.

תביעות ביטוח - פייפר כהן משרד עורכי דין

המבוטח יכול להיות אדם שרכש ביטוח מסוים עבורו – בני משפחתו ורכושו ויכול להיות מעסיק או גוף גדול שרוכש ביטוח למקרה של נזק לרכושו או לעובדיו ואף לצדי ג' (מבקרים חיצוניים למקום העבודה).

אנשים רבים רוכשים את פוליסות הביטוח השונות כדי שיהיה שקט ונפשי וכלכלי ל"יום צרה".

לצערנו, פעמים רבות חברות הביטוח נוהגות להתחמק מתשלום בגין הנזק – לדחות את התביעה בטענות שונות. כך, מוצא עצמו אדם ששילם כל חייו לחברת הביטוח את הפרמיות החודשיות בפני שוקת שבורה.

פייפר כהן – משרד עורכי דין מטפל בתביעות ביטוח החל מהשלב הראשוני – לאחר קרות האירוע בגינו נדרש פיצוי ועד לשלב הסופי – קבלת תגמולי הביטוח, ואף במקרים שבהם המבוטח פנה בעצמו לחברת הביטוח ונדחה.

למשרדנו תוצאות מוכחות בקבלת פיצוי הנדרש ללקוח.

אולי יעניין אותך גם:

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
אימייל

תקציר

מידע נוסף
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

לייעוץ ללא עלות >>
Open chat
יש לך שאלה? אנחנו זמינים בווצאפ