עורך דין ביטוח לאומי

תביעות נפילה ברחוב, תביעה נגד העירייה, תאונות מדרכה
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

המוסד לביטוח לאומי אחראי על הרבה תחומים בחיים היום יום שלנו. כמובן, שלטענת המוסד לביטוח לאומי הוא נמצא איתנו ברגעים הכי חשובים בחיים.
מצד שני אם מסתכלים על הנתונים של המוסד לביטוח לאומי הרבה תביעות שמגישים תובעים בנכות עבודה, בנכות כללית או תביעות לדמי פגיעה נדחות מטעמים שונים. לכן אחת השאלות ששואלים לקוחות היא איך לבחור עורך דין לענייני ביטוח לאומי, או עורך דין לתביעות נכות עבודה או עו”ד לתביעות נכות כללית.

ראשית, מאוד חשוב להסתכל על הניסיון של משרד עורכי דין ביטוח לאומי. משרד עוסק בהרבה תחומים מול משרד שעוסק, בין היתר תביעות לענייני ביטוח לאומי. משרד שעוסק בתחומים רבים עשוי להביא תוצאות נמוכות יותר מאשר משרד שמתמחה בתחום הביטוח הלאומי.

לא אחת אני נתקל בעורכי דין ביטוח לאומי שיש להם ניסיון בהרבה תחומים, ופחות בתחום הוועדות הרפואיות בביטוח לאומי, התוצאה העדר מקסום של תוצאות ללקוחות שמעוניינים לעבוד עם עו”ד לתביעות ביטוח לאומי, שמתמחה בעיקר בתחום זה.

זכרו! וועדות הנכות של תביעות נכות כללית או תביעות נכות עבודה עשויות להביא לכם כסף רב אם תפעלו נכון. למשל, הרבה תובעים בעבודה נכונה עשוים להגיע לקצבת נכות בתביעות נכות עבודה, אם יבחרו עורך דין תביעות לנכות עבודה שבקיא בעיקר בתחום זה, רק 0.5% מתוך מגישי תביעות נכות העבודה מצליחים להגיע לקצבת נכות מעבודה, כלומר 99.5% אינם מגיעות לקצבת נכות מעבודה. כלומר מדובר בהפסד כספי ניכר למי שבחר לבחור עורך דין פחות מנוסה בענייני ביטוח לאומי.

למשל, קחו עובד שכיר המשכורת שלו היא 13,000 ברוטו. אם אותו עובד בן 30 שנה, יקבל בתביעת נכות מעבודה 30% ,הוא עשוי לזכות בכמעט 3,000 ש”ח לחודש עד לגיל פרישה.

אם תערכו חישוב של השווי הכלכלי של קצבת נכות מעבודה, תגיעו למסקנה כי שהשווי הכלכלי יכול להגיע כמעט ל 1,300,000 ש”ח ושוב הכל אם תבחרו עורך דין ביטוח לאומי שבקיא היטב בתביעות ביטוח לאומי לנכות מעבודה. אם מתסכלים על תחום הנכות הכללית הרי שכמעט 93% מהתביעות שמוגשות לנכות כללית נדחות.

תביעות ביטוח לאומי הרבה פעמים נדחות מעבודה לא נכונה בוועדות הנכות של הביטוח הלאומי, חוץ מהתביעות שנדחות בביטוח לאומי ישנם הרבה תביעות שזוכות לקצבאות נמוכות , מה שאומר שהלקוח יפסיד הרבה כסף לכל ימי חייו, לכן עורך דין שתחום ההתמחות שלו היא עורך לתביעות נכות כללית עשוי להגדיל לכם את הסיכוי לזכות בקצבאות נכות ולהגיע לרף הנכות גבוהה ככל האפשר.

זכור מקרה של לקוחה שהגישה 6 פעמים תביעות לנכות כללית ולא זכתה בקצבה שאלתי את הלקוחה מה עשית? אם עבדת. התשובה שלה בחרתי 3 עורכי דין ביטוח לאומי לתביעות נכות כללית. שהמשכתי לחקור גיליתי כי המשרדים איתם עבדה היו משרדים כללים, שבקיאים בין היתר, בתחום הנכות הכללית.

עורך דין ביטוח לאומי הוא עו”ד שעשוי להכיר את זירת הוועדות.

זירת הוועדות היא מקום קשה, מקום שבו עורך דין לענייני ביטוח לאומי צריך לדעת איך להאבק מול ביטוח לאומי כדי למקסם את הזכויות שלכם. מאבק נכון מול ביטוח לאומי עשוי להביא ללקוח כסף רב לכל אורך ימי חייו ועוד עניין שחשוב שבוחרים עו”ד לתביעות ביטוח לאומי- איזה סוג שירות אתם רוצים לקבל?

משרד שנותן יחס אישי ואכפתי ללקוח או משרד שהלקוח הוא עוד איזה תיק במשרד, תיק חסר חשיבות במשרד שאכפת לעורך דין ביטוח לאומי מהלקוח, התוצאות יהיו גבוהות יותר, לכן שאתם בוחרים עו”ד לתביעות נכות עבודה, או עו”ד לתביעות נכות כללית, תעצרו רגע!

תשאלו את עצמכם באיזה צד אתם רוצים להיות? האם בצד שמקבל אחוזי נכות נמוכים ומפסיד כסף ? או בצד שיכול לעזור לכם לקבל פיצוי גבוה יותר מביטוח לאומי, מה ששווה לכם כסף משמעותי לכל אורך החיים שלכם?

למשרדינו ניסיון רב שנים בתביעות ביטוח לאומי, בתביעות נכות עבודה וגם בתביעות נכות כללית.

הצלחנו להשיג ללקוחותינו פיצויים משמעותיים לאורך השנים תוך יצירת תקדימים רבים.

גם עשוי לעניין אותך

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ ושחיקה בעבודה הפכו להיות מגיפה במדינת ישראל. לא אחת לחץ ושחיקה בעבודה הינם גורמים רציניים ביותר לאובדן כושר. עובדים רבים תובעים אובדן כושר על רקע לחץ ושחיקה בעבודה, שהינם

עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע. בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

התקשרו עכשיו