עורך דין ביטוח לאומי

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

הביטוח הלאומי אומר שהוא נמצא איתנו בכל הרגעים החשובים בחיים.

ואכן המוסד לביטוח לאומי אחראי, בין היתר, על קצבאות הנכות שמשולמות לנכים בתחום נכות מעבודה, נכות כללית, קצבת ניידות ועוד.

מהצד השני הביטוח הלאומי משמש כחברת ביטוח לכל דבר ועניין והמטרה שלו היא לשמור על הקופה הציבורית ולשלם כמה שפחות לנכים, לבטח אחרי הרפורמה מהחודש האחרון בה הוחלט על העלאת קצבאות הנכות.

שאנו מחפשים עורך דין ביטוח לאומי שיביא לנו כסף מהביטוח הלאומי בתביעות אותם אנו מגישים, אנו צריכים רגע לעצור ולחשוב על העניינים הבאים:

אם אנו מגישים תביעה לנכות מעבודה, באיזה צד אנו רוצים להיות? האם בצד שמקבל קצבת נכות לכל חייו, או בצד שמקבל רק מענק חד פעמי במקרה הטוב.

הרי אם מסתכלים היטב על הנתונים של ביטוח לאומי, רואים שמי שתובע קצבת נכות מעבודה, רק 0.5% ממגישי התביעות לנכות מעבודה מקבלים את קצבאות נכות מעבודה.

נתון שהוא אפסי, אבל משרד עורכי הדין שלנו שעוסק בתחום הביטוח הלאומי הצליח להוציא להרבה תובעים קצבאות נכות משמעותית בהרבה תיקים.

אז שאנו מחפשים עורך דין ביטוח לאומי במקרה של תאונת עבודה, אנו צריכים לשאול את עצמנו, האם אנו רוצים להיות בצד שמקבל קצבאות נכות לכל ימי חיו, או בצד שמקבל מענק.

אם אנו מגישים תביעת נכות כללית לביטוח לאומי, אנו צריכים להיות מודעים לעובדה שביטוח לאומי דוחה כמעט מעל 90% מהתביעות ולא משלם לנכים רבים את קצבאות הנכות.

עוד עניין שעולה מהנתונים של ביטוח לאומי שרק חלק ביותר מהנכים זוכה לקצבאות נכות מלאות, דבר ששווה למבוטחים רבים כספים רבים לאורך השנים ושווי זכויות לפנסיה.

לכן גם שאנו מחפשים עורך דין ביטוח לאומי שייצג אותנו בתחום הנכות הכללית בביטוח לאומי, אנו צריכים לעצור רגע.

אנו צריכים לשאול את עצמנו האם אנו רוצים להיות בצד שמקבל את הקצבה הכי מקסימילת או בצד שבמקרה הטוב מוציא ללקוחות שלו את הקצבה המינמילית.

משרדינו ממקום בכפר סבא, באיזור השרון, ואנו עוסקים שנים רבות בתחום תביעות בביטוח לאומי, ובמהלך השנים היינו אחראים על שינויים גדולים בבטוח לאומי שעזרו לאלפי תובעי מקרי קצבאות נכות לקבל הרבה מאד כספים.

בין יתר, ההחלטות המהפכניות בשנים האחרונות, היינו אחראים על המהפכה לקצבאות נכות לסובלים מבעיות נפשית, בו המוסד לביטוח לאומי חוייב בבעייה נפשית כי כזאת הפוגעת בכושר העבודה , היינו אחראים על המהפכה לנוטלי קנביס רפואי בו חייבנו את המוסד לביטוח לאומי להכיר בכך שקנביס רפואי עשוי לפגוע בכושר העבודה ,היינו אחראים מהפכת נפגעי ה-crps בו חוייב ביטוח לאומי לשקול נכות קבועה למי שסובל מפגיעה של crps והמקרה האחרון שעזר לתובעים רבים היה בחודש יוני האחרון, בו חויב המוסד לביטוח לתת נכות חופפת וכפולה למי שנפגע בפגיעת ראש וסובל גם מדיכאון ופוסט טראומה.

אז אם שוקלים ומחפשים עורך לביטוח לאומי, שייצג אתכם בתביעות של מקרי נכות וקצבאות, אנו מזמינים אתכם לבקר באתר.

נשמח להלחם בעבורכם ולעזור להיות הצד שמנצח את ביטוח לאומי.

גם עשוי לעניין אותך

תביעות אובדן כושר עבודה בחברת ביטוח

תביעות אובדן כושר עבודה בחברת ביטוח

לא אחת כאשר אדם סובל ממחלה אם בעיה רפואיות, או תאונה שקרתה, והוא מוצא את עצמו מתקשה לעבוד, הוא מחליט לעשות את הצעד הקשה, והוא להפעיל את הביטוחים שאותם שילם

תביעת נכות מעבודה – איך מתחילים?

תביעת נכות מעבודה – איך מתחילים?

ראשית, מהי תאונת עבודה? ארוע שארע לאדם במהלך עבודתו, עקב עבודתו וכן בנסיעה אל העבודה או בדרך חזרה ממנה יוכר כתאונת עבודה. כמו כן ניתן לתבוע תביעת נכות מעבודה גם

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

יש לך שאלה? משרדינו ישמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו