לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין פנסיה: עו"ד לתביעות מקרן הפנסיה

 

עורך דין פנסיה – פנסיה הפכה להיות מוצר משמעותי בחייו של כל אזרח.עד שנת 2008 רק עובדים שמעסיקים שלהם ביטחו אותם בביטוח מנהלים היו זכאים לקבל פנסיה.

מאז חוק חקיקת פנסיית חובה בשנת 2008 כל העובדים מבוטחים או באמצעות פוליסת ביטוח מנהלים או באמצעות קרן פנסיה. מה שאומר כמעט לכל אזרח יש ביטוח פניסיוני שכולל רכיב של אובדן כושר עבודה.

 

המשמעות היא גדולה מאוד שכן עורך דין פנסיה העוסק בתחום, יכול לעזור למבוטחים רבים שנפצעו או איבדו את כושר עבודתם עקב מחלה.

אף לקבל כספים מחברת הביטוח גם במקרה של אובדן כושר עבודה.

הבעיה עם ביטוח אובדן כושר עבודה היא שכל חברת ביטוח אוהבת להגדיר את ביטוחי אובדן כושר בצורה אחרת, דבר שעושה לנו כאב ראש גדול יותר, שאנו באים לתבוע את חברת הביטוח.

למשל, חברת הביטוח אחת עשויה להגדיר את אובדן כושר העבודה כאובדן כושר עבודה חלקי, כלומר לא מי שאיבד את כושרו לעבוד בשעור של 75%, וחברת ביטוח אחרת יכולה להגדיר את אובדן הכושר מלא כלומר מי שאיבד את כושרו לעבוד בשעור של 75% או יותר. דווקא ברגעים הקשים האלה, אנו צריכים מישהו שיצעד איתנו, יזרע בנו את הבטחון ואת האמון במערכת.

לכן על עורך דין פנסיה לדעת ולהכיר את הטריקים הקטנים עשויים להשאיר את הכספים אצל חברת הביטוח. הרי לא אחת מטעויות של אנשים ראיתי במהלך השנים כי לקוחות רבים הפסידו כספים רבים בשל טפול לא נכון. כתוצאה מבחירת עורך דין תביעות פנסיה בצורה לא נכונה, הלקוחות הפסידו כספים רבים, נקלעו לקשיים כלכליים, דבר שלא מומלץ בתקופות אלו.

 

עורך דין פנסיה עו''ד לתביעות מקרן הפנסיה
עורך דין פנסיה עו"ד לתביעות מקרן הפנסיה

 

מה חשוב לדעת שמחפשים עורך דין המתמחה בתביעות פנסיה?

בכלל, פנסיה היא מוצר מאוד מורכב, פנסיה יכולה להיות מרכבת מפוליסת ביטוח או מתקנונים של קרנות פנסיה חדשות או ותיקות. לכן שאתם מחליטים לבחור עורך דין לתביעות פנסיה, או עו"ד לתביעות קרן פנסיה, אתם צריכים לראות אם העורך דין בקיא בתקנונים השונים של קרנות הפנסיה או בהוראות המפקח על הביטוח.

שנית, תחשבו איך עורך דין תביעות פנסיה עשוי לעזור לכם לבסס את תביעת אובדן כושר העבודה בקרן פנסיה.

עורך דין פנסיה

תביעת אובדן כושר בקרן פנסיה היא תביעה מרכבת מאוד כמו תביעת אובדן כושר עבודה מול חברת הביטוח

חברת הביטוח אוהבת לשלם למבוטח פיצוי קטן מאוד לזמן קצר אולם אם המחלה היא ממושכת ארוכה ומתמשכת אז חברת הביטוח תתקשה לעמוד ולשלם את הסכומים שמגיעים לכם. חברת הביטוח תבדוק את הניירת עליה חתמתם, איפה היא יכולה להפיל אתכם ולא לשלם לכם כספים להם אתם זכאים?

חברת הביטוח תחפש לאמר שאתם בריאים מכל מיני נימוקים שונים, והכל כמובן כדי לא לשלם לכם את הכספים שמגיעים לכם.

 

שעה שאתם מחפשים עורך דין פנסיה או לתביעות ביטוח מנהלים, אתם צריכים לראות איזה עורך דין לתביעות פנסיה נותן לכם את הבטחון שהוא ישיג לכם את התוצאות הרצויות.

זכרו! אחד הדברים החשובים שאתם בכלל הולכים לתביעות פנסיה היא לבחון את המטרות שלכם. האם המטרה שלכם היא מטרה לקבל כסף לטווח קצר והמחלה עשויה לחלוף, או שהמטרה שלכם היא מטרה לטווח ארוך? אחד הדברים אותו לא ניתן לדעת הוא אורך המחלה.

מחלות עשוית לא ממושכת ולהקשות עליכם לחזור לעבוד לתקופה ארוכה. גם פציעות עשויות להקשות עליכם לחזור לעבודה למשך זמן ממושך. לכן אתם צריכים לשאול את עצמכם מה המטרה שלכם?

 

האם קבלת כספים מפנסיה תקציבית לטווח ארוך, ואז אתם צריכים לחשוב על עורך הדין לתביעות פנסיה שיש לו את הניסיון הרצוי ואת היכולת להתמודד מול חברת הביטוח או שמא המטרה שלכם היא שהכסף ישולם לכם לתקופה קצרה ויישאר אצל חברת הביטוח?

לסיכום למשרדינו יש נסיון בייצוג לקוחות בתביעות פנסיה, אשר במהלך השנים הרבות ייצגנו לקוחות רבים והבאנו להם השגים רבים ויצירת תקדימים שונים. אנו מזמינים אתכם לקורא מאמר שפירסמנו באתר גלובס בנושא – לחץ כאן!

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
אישור זכאות ל74% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
הגדלת זכאות ל25% נכות, תובע שעבר תאונת עבודה בעבר
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!