לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין לתביעות אובדן כושר עבודה

תביעת אובדן כושר עבודה מול הביטוח הלאומי או חברת הביטוח עשויה להיות מאבק קשה, ארוך ומתיש.

 

בכל הקשור לחברות הביטוח, הרי שחברות הביטוח אוהבות לשלם למבוטחים פיצוי לתקופה קצרה, ואם המבוטח נמצא במצב קשה וזקוק לפיצוי ארוך טווח חברת הביטוח תעמיד בפניו קשיים רבים על מנת שהפיצוי והכסף יישאר אצלה ולא בידי המבוטח.

 

עוד דבר שחשוב לדעת שתובעים חברות הביטוח בתביעת אובדן כושר עבודה הוא לא אחת ההגדרה של אובדן כושר לא ברורה.

 

רוב פוליסות הביטוח מגדירות את ההגדרה של אובדן כושר עבודה – איבד את כושר לעבוד בכל עיסוק סביר בהתאם לניסיונו ,גילו והכשרתו…

 

ההגדרה של עיסוק סביר אחר היא הגדרה לא ברורה שנתונה לפרשנות, אותה אוהבת חברת הביטוח לנצל לטובתה.

 

עוד עניין שחשוב להסתכל עליו שתובעים אובדן כושר הוא איך אתם כמבוטחים מצליחים להבהיר לחברת הביטוח כי המצב שלכם הוא לא פשוט.

 

עורך דין לאובדן כושר עבודה

 

 

אם ניקח, למשל, דוגמא של מבוטח שסובל מדכאון/תגובה פוסט טראומתית לאירוע- אתם צריכים לשאול את עצמכם איך תוכלו לגרום לחברת הביטוח להגדיר את המצב שלכם למצב שלכם בפועל ולא שחברת הביטוח תגדיר אותו כמצב קל שלא מזכה אתכם בפיצוי כלשהוא בתביעת אובדן כושר עבודה.

 

אם ניקח דוגמא אחרת של מבוטח שסובל מתסמונת הכאב הכרוני. הכאב הקשה גורם לו לא לתפקד, להקשות לבצע את מטלות היום היום, והתוצאה של אותו מבוטח הוא שהוא מתקשה לעבוד.

 

חברת הביטוח תאמר לבטח לאחר תקפות זמן מסויימת שאותו מבוטח כשיר לעבוד, אז השאלה היא איך אתם גורמים לחברת הביטוח תשלם לכם את הפיצוי לאורך זמן?

 

אם אתם מחפשים עורך דין לאובדן כושר עבודה, למשרדינו ניסיון רב שנים בייצוג תובעים מול חברות הביטוח תביעות אובדן כושר עבודה.

 

במהלך השנים הרבות הצלחנו לנצח חברות ביטוח רבות ולחייב אותם לשלם למבוטחים את הפיצויים שמגיעים להם בתביעות אובדן כושר העבודה.

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה בשמיעה מרעש בעבודה
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
אישור הכרה של 100% נכות וזכאות לקצבת למשך שנה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!