לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

כאבי ראש ואובדן כושר עבודה

כולנו סובלים לעיתים מכאבי ראש בשל תשישות, עייפות, לחץ או עומס, אך לאחר שאנחנו אוכלים, שותים, נחים ומתאוששים קצת, בדרך כלל הם חולפים. אך מה עושים כאשר כאבי הראש תוקפים אותנו בעוצמה רבה ולמשך זמן ממושך? כאבי ראש מקבציים הינם כאבי ראש על רקע נוירולוגי שיכולים לתקוף אדם ללא התרעה ולהמשך במשך שעות ואף ימים בעוצמה רבה ולהפריע לאדם לתפקד ולבצע אפילו את משימות היומיום הפשוטות ביותר.

המקרה של עילם

עילם, בן 48, סבל שנים רבות מכאבי ראש שהלכו והתחזקו עם השנים. הכאבים לוו בתחושת תשישות וחולשה של כל הגוף ומנעו מעילם לתפקד כהלכה במקום העבודה וגם בבית. מאחר שקצרה ידם של הרופאים להציע לעילם תרופה יעילה, החל עילם להשתמש בקנביס רפואי שהועיל לו במקצת.

עילם הגיע אלינו כדי לבדוק כיצד לממש את הזכויות שלו. בעזרתנו הוא הגיש תביעה למוסד ביטוח לאומי להכיר בו כנכה בשל כאבי הראש המקבציים למוסד לביטוח לאומי ואכן כך היה. במקביל לקבלת ההכרה כנכה מביטוח לאומי, עילם הגיש תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל פיצויים על אובדן כושר עבודה חלקי, אך בתחילה דחתה חברת הביטוח את תביעתו בטענה שלא ניתן להוכיח כי הוא אכן סובל מכאבי ראש. אבל עילם לא התייאש, הוא הציג בפני חברת הביטוח את דו"חות הנוכחות שלו במקום העבודה ואת מספר הפעמים שבהם נעדר בשל אבדן כושר עבודה שנגרם לו מכאב הראש, ובנוסף צירף את כל מסמכי האשפוז, בדיקות ה – MRI שעבר על מנת להבין מה גורם להם, ואפילו סיכומי מפגשים עם פסיכולוג כדי לברר האם יש להם רקע נפשי.

 

מורה וביטוח לאומי

בעזרתנו, לאחר מאבק עיקש בחברת הביטוח, היא התרצתה להעניק לעילם פיצוי על אבדן כושר על רקע כאבי ראש הקשים מהם סבל.

 

המקרה של זיווה

זיווה, בת 52, עבדה בגן ילדים במשך שנים רבות. זיווה סבלה מכאבי ראש קשים ביותר אשר הלכו והתגברו עד שלא יכלה לתפקד יותר. לעיתים, הכאבים העזים ריתקו אותה למיטתה למשך ימים רבים. לאחר שזיווה הבינה כי לא תוכל להמשיך בעבודתה, החליטה לתבוע אבדן כושר עבודה בשל כך. בעזרתנו, חברת הביטוח של זיווה התרצתה לפצותה כי הצלחנו להוכיח כי הנזק שנגרם לזיווה כתוצאה מכאבי הראש הקשים היה גדול מאוד, וכך אישרה לה אבדן כושר עבודה לתקופה ממושכת.

אם גם אתם סובלים מכאבי ראש עזים עד כדי אובדן כושר עבודה חלקי או מלא – זכרו, טרם הגשת תביעה התייעצו עם עורך דין אובדן כושר עבודה!

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
אישור זכאות קצבת נכות עקב תאונה בדרך חזור מהעבודה
אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!