אובדן כושר עבודה מול ביטוח לאומי עקב כאבי ראש קשים

תביעות לפציעות ראש
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

איציק, בן 24 , ביום התאונה עבד בבר.

יום אחד במהלך העבודה איציק נקלע לויכוח אלים וסוער עם אדם שהתפרץ עליו. כתוצאה מהויכוח איציק קיבל מכה קשה בראש, שהחל להיות נפוח מדקה לדקה.
איציק הגיש תביעה להכרה מנכות עבודה וביקש להכיר בתאונה כתאונת עבודה.
ביטוח לאומי סירב להכיר.
אולם לאחר התאונה איציק סבל מכאבי ראש קשים, דכאון, בעיות רכוז וזכרון. איציק לא הצליח לשוב לעבודה מאז התאונה, והדבר היחיד שעזר לאיציק הקנביס הרפואי.
איציק החליט להגיש תביעה לביטוח לאומי לנכות כללית, וביטוח לאומי דחה את התביעה שלו בטענה כי הבעיות הרפואיות מהם סובל לא מזכות אותו בקצבת נכות. איציק החליט להיאבק עם בטוח לאומי ,ומאחר וסבל מקשיים רבים, העדר תפקוד יום יומי, הרגשה לא טובה של תסכול שכל מקום עבודה לא מקבל אותו לעבודה על רקע כאבי הראש, הבעיות של הגב והצוואר מהם סבל מתאונה.
ביטוח לאומי לאורך השנים המשיך לדחות את איציק. לפני זמן קצר אושרה תביעה לנכות מעבודה של איציק וביטוח לאומי קבע כי על המקרה להיות מוכר כתאונת עבודה, וגם ביטוח לאומי הכיר בטענה כי שמוש בקנביס רפואי, פגיעת ראש, בעיות נפשיות עשויות לפגוע בכושר העבודה. המקרה שאושר לאחרונה פתח בפני איציק את האפשרות לזכות בשקום מקצועי, לזכות קצבת נכות לכל חייו, וכן באפשרות לתבוע את המעסיק בטענה כי הוא אחראי לתאונה וכי אלמלא איציק לא היה עובד באותו יום, לא היה קורה המקרה ששיתק אותו לאורך זמן.
התוצאה של המאבק הסתיימה בהכרה של 7 שנים רטרואקטיבית.
עוד על המקרה ניתן לקרוא בכתבה הזו שפורסמה בynet על ידי עו”ד אייל פייפר.

גם עשוי לעניין אותך

עורך דין לתביעות נזיקין

מהי תביעת נזיקין? תביעת נזיקין הינה תביעה משפטית המוגשת כאשר נגרם לי נזק גוף (נזק פיזי או נזק נפשי) ואני מעוניין לקבל את הפיצוי המירבי בגין הנזק שנגרם לי.ולכן, בכדי

עורך דין נכות עבודה

פגיעות צוואר וגב

זה יכול לקרות בכל מקום, אתם הולכים לתומכם או נוהגים ברכב ופתאום ״בום״, קיבלתם מכה רצינית בצוואר או בגב ששלחה אתכם היישר אל מחוזות הכאב. במקרה הטוב תסבלו מכאבי גב

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו