לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

אובדן כושר עבודה מול ביטוח לאומי עקב כאבי ראש קשים

 

איציק, בן 24 , ביום התאונה עבד בבר.יום אחד במהלך העבודה איציק נקלע לויכוח אלים וסוער עם אדם שהתפרץ עליו. כתוצאה מהויכוח איציק קיבל מכה קשה בראש, שהחל להיות נפוח מדקה לדקה.

 

איציק הגיש תביעה להכרה מנכות עבודה וביקש להכיר בתאונה כתאונת עבודה – ביטוח לאומי סירב להכיר.

אולם לאחר התאונה איציק סבל מכאבי ראש קשים, דכאון, בעיות רכוז וזכרון. איציק לא הצליח לשוב לעבודה מאז התאונה, והדבר היחיד שעזר לאיציק הקנביס הרפואי. איציק החליט להגיש תביעה לביטוח לאומי לנכות כללית.

ביטוח לאומי דחה את התביעה שלו בטענה כי הבעיות הרפואיות מהם סובל לא מזכות אותו בקצבת נכות. איציק החליט להיאבק עם בטוח לאומי ,ומאחר וסבל מקשיים רבים, העדר תפקוד יום יומי, הרגשה לא טובה של תסכול שכל מקום עבודה לא מקבל אותו לעבודה על רקע כאבי הראש, הבעיות של הגב והצוואר מהם סבל מתאונה.

 

אובדן כושר עבודה מול ביטוח לאומי עקב כאבי ראש קשים
אובדן כושר עבודה מול ביטוח לאומי עקב כאבי ראש קשים

 

ביטוח לאומי לאורך השנים המשיך לדחות את איציק. לפני זמן קצר אושרה תביעה לנכות מעבודה של איציק וביטוח לאומי קבע כי על המקרה להיות מוכר כתאונת עבודה, וגם ביטוח לאומי הכיר בטענה כי שמוש בקנביס רפואי, פגיעת ראש, בעיות נפשיות עשויות לפגוע בכושר העבודה.
המקרה שאושר לאחרונה פתח בפני איציק את האפשרות לזכות בשקום מקצועי, לזכות קצבת נכות לכל חייו, וכן באפשרות לתבוע את המעסיק בטענה כי הוא אחראי לתאונה וכי אלמלא איציק לא היה עובד באותו יום, לא היה קורה המקרה ששיתק אותו לאורך זמן. התוצאה של המאבק הסתיימה בהכרה של 7 שנים רטרואקטיבית. עוד על המקרה ניתן לקרוא בכתבה הזו שפורסמה בynet על ידי עו"ד אייל פייפר.
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

החלטת הוועדה בגין נכות רפואית
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
אישור זכאות לקצבת נכות עקב לופוס מול ביטוח לאומי

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!