לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

את מי יתבעו ניצולי מסיבת רעים אשר נפגעו בתאונת דרכים בעת מנוסתם?

במסיבה בקיבוץ רעים, שכמו היוותה בעצמה את אירוע הפתיחה של מלחמת חרבות ברזל – נכחו אזרחים וחיילים רבים. אנשים רבים נפגעו פיזית ונפשית, נפצעו ולצערנו רבים וטובים אף נרצחו ולא שרדו. לצד זאת, אנשים רבים הצליחו לצאת מהתופת, לברוח ללא פגע ולשרוד, אך בדרך חזרה עשו תאונות, שגרמו להם לפגיעה נפשית, או פגיעה פיזית, כמו גם לפגיעה ברכוש. אם אתם נמנים בין אנשים אלו – הכתבה הבאה מיועדת לכם. בכתבה הבאה נסביר לכם כיצד אפשר לתבוע, את מי תובעים ומה הם שלבי התהליך.

 

הצעד הראשון – הכרה כנפגעי פעולות איבה

כל מי שנכח במסיבה ברעים, גם אם יצא ללא פגע –  הינו מוגדר כנפגע פעולת איבה ועל כן יש למלא הודעה על פגיעה בפעולות איבה וכן תביעה להכרה בכם כנפגעי פעולות איבה. מילוי זה נעשה באתר הביטוח הלאומי אשר יעביר את התביעה והמסמכים שיוגשו אליהם לאישורה של הרשות המאשרת במשרד הביטחון. רשות זו תעניק לכם את הזכות להיות מוכרים כנפגעי איבה ולזכות לפיצויים שונים גם בגין התאונה שקרתה לכם בדרך חזרה ממסיבת התופת. הכרה זו תאפשר לכם לקבל פיצויים מהמדינה וכן סיוע נפשי במידה ותרגישו כי אתם זקוקים לו. אנשי הצוות המיומנים שלנו ישמחו לסייע לכם בהגשת תביעה זו, וידאגו לבצע את כל הנדרש לכך על הצד הטוב ביותר, בכדי שתוכלו לקבל במהירות את הסיוע האיכותי ביותר.

 

הצעד הבא – הגשת תביעה

על פי החוק, כל אזרח אשר נפגע בפעולת האיבה או כתוצאה ממנה – זכאי להגיש תביעה למשרד הביטחון על מנת לקבל תשלומי פיצויים, וכן סיוע פיזי או נפשי. הדבר כמובן תקף גם בנוגע לפיצויים מהתאונה שקרתה לכם בדרך חזרה מהמסיבה. במידה ואתם מוכרים כנפגעי פעולות איבה או שקיבלתם הכרה בנכות מהביטוח הלאומי בעקבות המסיבה ברעים – התהליך יהיה עבורכם פשוט יותר, לכן כדאי לעשות זאת.  לצורך כך, תוכלו להיעזר בייצוג של הצוות המשפטי שלנו, אשר ישמחו לסייע לכם ברגישות ובמקצועיות, עד אשר התביעה תתקבל על הצד הטוב יותר.

אדם שיצא מהמסיבה ללא פגע אך בדרך עשה תאונה

Picture of עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
אישור זכאות לקצבת נכות עקב לופוס מול ביטוח לאומי
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!