לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין רשלנות רפואית לטיפולי שיניים

חיפשתם מידע בנושא רשלנות רפואית בטיפול שיניים? אתם לגמרי במקום הנכון. לצערנו, טיפול שיניים הוא לא בהכרח טיפול הכי נעים ולבטח לא כאשר הוא מסתיים ברשלנות או נזק לכל החיים, איתו עליך לחיות לכל ימי חייך.

 

 

תביעות רשלנות רפואית נגד רופאי שיניים נמצאות במגמת עלייה מידי שנה אחר שנה, כולל רופאי שיניים מקצועים וותיקים, אשר מטופלים בלקוחות שנים רבות.

 

 

הסיבות לתביעות רשלנות רפואים בטיפולי שיניים יכולות להיות טפול שגוי של רופא עם נזק אותו ניתן לתקן או תביעות בהם הנזק הוא בלתי הפיך.

 

 

שמגישים תביעה על רשלנות של רופא שיניים ומחפשים עורך דין לרשלנות של רופא שיניים, צריך לעצור ולחשוב מה המטרות שלנו.

 

 

האם המטרות הם פיצוי קטן?

 

אם המטרה שלנו לקבל פיצוי קטן נוכל לבחור אולי להגיש את התביעה על רשלנות של טיפול שיניים לבית המשפט לתביעות קטנות, וכך נוכל לחסוך את הטפול של עו"ד בתביעת רשלנות על טיפול שיניים.

 

 

האם המטרות שלנו הם לפצות על הנזק של הטיפול השגוי בלבד, או שהמטרות שלנו הם לפצות על הנזק העתידי ועל השנים הבאות בהם נצטרך לסבול רבות מהטיפול השגוי של רופא השיניים.

 

 

ככל שהמטרה שלנו להוכיח נזק גדול יותר, כך נוכל להשיג פיצוי גדול יותר, מה שכמובן יעזור לנפגע לממן את הנזקים העתידיים לשנים הבאות.

 

 

אם המטרה שלנו היא לראות את הנזק העתידי לשנים הבאות, עלינו להשקיע בתיק ולחפש דרכים איך להפיל את חברת הביטוח.

 

 

לא אחת ניתן להקשות על חברת הביטוח, ולפעמים אפשר לגרום לשופט להזדהות עם המצב הקשה ועם הנזקים להם גרם רופא השיניים במסגרת הטיפול.

 

 

למשל, זכור לי מקרה של אישה שנפגעה בפנים כתוצאה מטיפול רשלני, התיק נבנה חזק מאוד, אבל לאישה היה יתרון גדול מאוד בבית המשפט, והוא הרושם.

 

 

השופטת שראתה את האישה סובלת, בוכה, מתפרקת כתוצאה מתוצאות הטפול, הזדהתה עם הלקוחה, תוך שהיא מחייבת את חברת הביטוח לשקול ולפצות את הלקוחה על הרשלנות של רופא השיניים.

 

 

המאבק בתביעות רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, הוא מאבק מול חברת הביטוח של רופא השיניים.

 

 

חברת הביטוח אמנם לא אוהבת לשלם ולפצות את התובעים על נזקים ולא אחת תטען כי לא הייתה רשלנות מצד רופא השיניים, אולם ככל שהנאבקים עם חברת הביטוח ועם רופא השיניים, כך נוכל למקסם את הפיצוי.

 

רשלנות רפואית בטיפול שיניים

 

 

לכן שבוחרים עו"ד רשלנות טיפול שיניים, חשוב לעצור רגע, ולראות מי יכול לבסס בעבורנו את התביעה ולמקסם את התוצאות מול רופא השיניים.

 

 

השאלה שאנו צריכים לשאול את עצמינו שאנו בוחרים עו"ד לתביעת רשלנות לטיפול שיניים הוא מי יכול להקשות על חברת הביטוח ולעזור לנו להגדיל את הפיצוי מחברת הביטוח.

 

 

עוד עניין חשוב שבוחרים עורך דין לטפל בתביעת רשלנות על טיפול שיניים, חשוב לדעת מי יכול לעזור לנו ולהיות אוזן קשבת בעבורנו.

 

 

תביעה נגד רופא שיניים היא הליך רגשי שלפעמים לא פשוט מה לגרום מצד אחד לתסכול רב, מצד השני התביעה חשובה מאוד כי למעשה אנו רוצים את הפיצוי על נזקים עתידיים.

 

 

לכן שבוחרים עורך דין על רשלנות טיפול שיניים, חשוב לדעת מי יכול לעזור לנו ולהיות אוזן קשבת, "מעין פסיכולוג", כי טיפול רגשי בתביעה כזאת עשוי לעזור לכם למצות את ההליכים עד תום עם רופא שיניים.

 

 

זכורה לי תביעה של אישה שניהלנו מול רופא השיניים. היה מדובר בטיפול בו נשאר ללקוחה שתוק בפנים כתוצאה מרשלנות בטיפול בשיניים.

 

 

התוצאה של התביעה הייתה כתובה על הקיר, הרשלנות של רופא השיניים זעקה לשמים.

 

 

אולם הבעיה העיקרית בתיק הייתה הערך הרגשי הרב והתסכול אותו חוותה הלקוחה, וכתוצאה מהתסכול הרב הלקוחה התקשתה לנהל את התיק מול רופא השיניים.

 

 

כמובן שהתוצאה של התמודדות עם התסכול הרב של הלקוחה, עזר לנו למקסם את התוצאות בעבורה, והיא זכתה בתביעה בפיצוי של 300,000 ש"ח.

 

 

לכן לבחירת העורך לטפול בתביעת רשלנות על טיפול שיניים, חשוב מעבר לעניין המקצועי והלחימה הקשה מול חברת הביטוח, שיהיה גם רגשי ואמפטי.

 

 

לסכום בבחירת עו"ד לתביעת רשלנות רפואית בטיפול שיניים חשוב שעורך הדין יהיה מקצוען ומהצד השני גם לטפול בערך רגשי.

 

 

למשרד יש ניסיון רב בטיפול בתביעות רשלנות שיניים לאורך השנים.

 

 

לאורך השנים הצלחנו להוציא ללקוחות שלנו פיצויים רבים ומשמעותיים על הסבל הרב שלהם.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
ערר לביטוח לאומי עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!