לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין נזקי גוף – פיצוי כספי בגין נזקי גוף בעקבות תאונת דרכים!

עורך דין נזקי גוף – מדובר בלקוח של המשרד, בחור צעיר כבן 28, שהיה מעורב בתאונת דרכים ונפצע בעיקר פציעה אורתופדית בעקבות התאונה

בתאונה זו נכנס רכבו של הלקוח ברכב שהיה מלפנים, בעוצמה כזו שנפתחו כריות אוויר וגרמו לטלטלת צוואר אשר גרמה לפגיעה מסוג "צליפת שוט" או בשמה הלועזי : WHILASH.

 

הלקוח נפצע במוקדים שונים בגוף לרבות, בצוואר, בגב, בראש, באמה, בשורש כף יד שמאל, בכתף שמאל, ונגרמו לו חבלות מדממות ביד ובבטן. הפגיעות היו פגיעות בעיקר אורתופדיות באופיין. בנוסף לפציעה הפיזית, פיתח הלקוח תסמינים נפשיים פוסט טראומתיים, ונגרמה לו פגיעה נפשית.

הלקוח טופל במסגרת קופת חולים, והקפיד ללכת למעקבים רפואיים אורתופדיים וכן למעקב רפואי בתחום הנפש. כמו כן, ביצע טיפולי פיזיותרפיה וטיפולים במסגרת הרפואה המשלימה.

 

עד היום סובל הלקוח מבעיות של הגבלה בתנועות הצוואר והגב, כאבים בעמוד השדרה הצווארי בזמן ישיבה ממושכת, עמידה ממושכת וכל פעולה אשר דורשת מאמץ.

 

מבחינת המצב הנפשי, טופל הלקוח ע"י פסיכיאטרית וכן טופל בטיפול תרופתי.

 

תביעתו של הלקוח הוגשה לבית משפט השלום בהרצליה בצירוף בקשה למינוי מומחים בתחום האורתופדיה והפסיכיאטריה. ללקוח מונו מומחים מטעם בית המשפט.

 

הלקוח נבדק ע"י מומחי בית משפט אשר קבעו לו אחוזי נכות כדלקמן:

 

מומחית בתחום הנפשי קבעה לו נכות בשיעור 10% בעקבות פוסט טראומה.

עורך דין נזקי גוף - פיצוי כספי בגין נזקי גוף בעקבות תאונת דרכים!
עורך דין נזקי גוף – פיצוי כספי בגין נזקי גוף בעקבות תאונת דרכים!

כמו כן, נבדק הלקוח ע"י מומחה בתחום האורתופדי, המומחה מצא כי נותרה ללקוח נכות בגין הגבלה בתנועות עמ"ש צווארי בשיעור של 10%, וכן נכות בשיעור 7.5% בגין הגבלה בתנועות כתף שמאל. נכותו המשוקללת של הלקוח הועמדה על 25%.

 

פנה עכשיו אל עורך דין נזקי גוף! >>

 

לאחר עבודה רבה אשר הושקעה בתיק זה, לרבות איסוף וסינון נכון של החומר הרפואי, הכנת כתב תביעה, הכנת בקשה למינוי מומחים רפואיים, הכנת הערכת נזק והגשתו לבית המשפט בליווי אסמכתאות נכונות, ולאחר ניהול לאחר ניהול מו"מ מתאים, זכה לקוח זה של משרדנו לפיצוי כספי של כחצי מיליון ₪ בגין נזקי גוף אשר נגרמו לו תוצאת תאונת הדרכים.  

 

לאור המקרה הנ"ל, חשוב לציין כי אין לזלזל באף בפגיעה בתאונות דרכים, שכן הפגיעות הפיזיות  עלולות להתפתח לפגיעות בעלות חשיבות אשר גורמות לנכות צמיתה בלתי הפיכה, ולעיתים גם אף לנכות נפשית תוצאת התאונה, כמו במקרה הנ"ל.

 

פגיעה מהסוג הזה כפי שארעה ללקוח שלנו, הביאה להתפתחות של נזקים אורתופדיים בלתי הפיכים, ואף לנזקים נפשיים תוצאות הטראומה מהתאונה.

 

על מנת להצליח למקסם את הפיצוי המגיע לכם כתוצאה מפגיעה בתאונת דרכים:

 

עליכם לפנות לייעוץ משפטי בהקדם ובסמוך ככל שניתן למועד התאונה, על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר עבורכם, ולקבל את כל הכלים הדרושים לכם כדי לנהל תביעה מהסוג הזה, ולקבל את הפיצוי המגיע לכם.

 

פייפר כהן משרד עורכי דין מתמחה בנזקי גוף ומייצג רק תובעים ואשר מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התביעה, כאשר לכל אורך הדרך, אנו דוגלים ביחס אישי, תוך הקפדה על קשר הדוק ביו הלקוח לבין עוה"ד המטפל בתיק שלו, תוך מתן ייעוץ משפטי וטיפול בלקוח ברמה הגבוהה ביותר.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!