פיצוי כספי בגין נזקי גוף בעקבות תאונת דרכים בסך של חצי מיליון ₪

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

המדובר בלקוח של המשרד, בחור צעיר כבן 28, שהיה מעורב בתאונת דרכים ונפצע בעיקר פציעה אורתופדית בעקבות התאונה. בתאונה זו נכנס רכבו של הלקוח ברכב שהיה מלפנים, בעוצמה כזו שנפתחו כריות אוויר וגרמו לטלטלת צוואר אשר גרמה לפגיעה מסוג “צליפת שוט” או בשמה הלועזי : WHILASH.
הלקוח נפצע במוקדים שונים בגוף לרבות, בצוואר, בגב, בראש, באמה, בשורש כף יד שמאל, בכתף שמאל, ונגרמו לו חבלות מדממות ביד ובבטן. הפגיעות היו פגיעות בעיקר אורתופדיות באופיין. בנוסף לפציעה הפיזית, פיתח הלקוח תסמינים נפשיים פוסט טראומתיים, ונגרמה לו פגיעה נפשית.

לצפייה בפסק דין לחצו כאן

הלקוח טופל במסגרת קופת חולים, והקפיד ללכת למעקבים רפואיים אורתופדיים וכן למעקב רפואי בתחום הנפש. כמו כן, ביצע טיפולי פיזיותרפיה וטיפולים במסגרת הרפואה המשלימה.
עד היום סובל הלקוח מבעיות של הגבלה בתנועות הצוואר והגב, כאבים בעמוד השדרה הצווארי בזמן ישיבה ממושכת, עמידה ממושכת וכל פעולה אשר דורשת מאמץ.
מבחינת המצב הנפשי, טופל הלקוח ע”י פסיכיאטרית וכן טופל בטיפול תרופתי.

תביעתו של הלקוח הוגשה לבית משפט השלום בהרצליה בצירוף בקשה למינוי מומחים בתחום האורתופדיה והפסיכיאטריה. ללקוח מונו מומחים מטעם בית המשפט.

הלקוח נבדק ע”י מומחי בית משפט אשר קבעו לו אחוזי נכות כדלקמן:
מומחית בתחום הנפשי קבעה לו נכות בשיעור 10% בעקבות פוסט טראומה.
כמו כן, נבדק הלקוח ע”י מומחה בתחום האורתופדי, המומחה מצא כי נותרה ללקוח נכות בגין הגבלה בתנועות עמ”ש צווארי בשיעור של 10%, וכן נכות בשיעור 7.5% בגין הגבלה בתנועות כתף שמאל. נכותו המשוקללת של הלקוח הועמדה על 25%.

פנה עכשיו אל עורך דין נזקי גוף! >>

לאחר עבודה רבה אשר הושקעה בתיק זה, לרבות איסוף וסינון נכון של החומר הרפואי, הכנת כתב תביעה, הכנת בקשה למינוי מומחים רפואיים, הכנת הערכת נזק והגשתו לבית המשפט בליווי אסמכתאות נכונות, ולאחר ניהול לאחר ניהול מו”מ מתאים, זכה לקוח זה של משרדנו לפיצוי כספי של כחצי מיליון ₪ בגין נזקי גוף אשר נגרמו לו תוצאת תאונת הדרכים.  

לאור המקרה הנ”ל, חשוב לציין כי אין לזלזל באף בפגיעה בתאונות דרכים, שכן הפגיעות הפיזיות  עלולות להתפתח לפגיעות בעלות חשיבות אשר גורמות לנכות צמיתה בלתי הפיכה, ולעיתים גם אף לנכות נפשית תוצאת התאונה, כמו במקרה הנ”ל.

פגיעה מהסוג הזה כפי שארעה ללקוח שלנו, הביאה להתפתחות של נזקים אורתופדיים בלתי הפיכים, ואף לנזקים נפשיים תוצאות הטראומה מהתאונה.

על מנת להצליח למקסם את הפיצוי המגיע לכם כתוצאה מפגיעה בתאונת דרכים, עליכם לפנות לייעוץ משפטי בהקדם ובסמוך ככל שניתן למועד התאונה, על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר עבורכם, ולקבל את כל הכלים הדרושים לכם כדי לנהל תביעה מהסוג הזה, ולקבל את הפיצוי המגיע לכם.

פייפר כהן משרד עורכי דין מייצג רק תובעים ואשר מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התביעה, כאשר לכל אורך הדרך, אנו דוגלים ביחס אישי, תוך הקפדה על קשר הדוק ביו הלקוח לבין עוה”ד המטפל בתיק שלו, תוך מתן ייעוץ משפטי וטיפול בלקוח ברמה הגבוהה ביותר.

 

גם עשוי לעניין אותך

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ ושחיקה בעבודה הפכו להיות מגיפה במדינת ישראל. לא אחת לחץ ושחיקה בעבודה הינם גורמים רציניים ביותר לאובדן כושר. עובדים רבים תובעים אובדן כושר על רקע לחץ ושחיקה בעבודה, שהינם

עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע. בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

התקשרו עכשיו