לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין נכות עבודה

 

תביעות נכות עבודה הן עניין שבשגרהכיום עובדים רבים נפגעים במהלך עבודתם עקב אי הקפדה של מעסיקים על הוראות הבטיחות בעבודה.

התוצאה היא שהנזק שנגרם לעובדים הוא נזק קשה מאוד לא אחת, והשאלה אותה שואלים לקוחות רבים היא איך להוציא את המקסימום מהתאונה, כלומר אם כבר קרתה לי התאונה, אני לא יכול לעבוד, איך להוציא את הפיצוי הכי גבוה שאוכל. ראשית כשמתרחשת תאונת עבודה המבוטח צריך לשאול את עצמו, מה מידת הנזק שנגרם לו.

כלומר האם הנזק שנרגם לו הוא נזק בלתי הפיך, נזק שיגרום לו לשבת בבית זמן רב ולא לעבוד, נזק כזה שמשפיע על רמת המחייה של המשפחה, או נזק קטן שעשוי לחלוף עם זמן. ככל שתאונת העבודה היא תאונה קשה יותר, חמורה יותר, הנפגע צריך עורך דין לתביעות נכות בעבודה רציני, עורך דין שילך עם המבוטח יד ביד על מנת להגיע עם המבוטח לקצבת נכות מעבודה.

לא רבים מודעים לכך שהדרך להגיע לקצבת נכות מעבודה היא דרך קשה והמוסד לביטוח לאומי עושה כל שהוא יכול כיום כדי לעייף את המבוטחים על מנת להגיע אל הנחלה ואל הנזק הרציני אותו הם מעוניינים להשיג.

 

עורך דין נכות עבודה
עורך דין נכות עבודה

 

מבחינת הביטוח הלאומי עדיף לשלם למבוטח כמה שפחות, ולכן עבודה רצינית של עורך דין על התיק עשויה לשפר את התוצאות בהליך, להוביל לכך שעם אכן הנזק הוא רציני, אותו מבוטח ייצא בסופו של יום עם כספים שמגיעים לו ועם פיצויים גדולים.

לא אחת התאונה נראית קלה למבוטח, והנזק עשוי להחמיר בשלב מאוחר יותר, כמו נזקים שקורים במכת וויפלש, שם עשויה להתפתח תסמונת פוסט טראומה לא פשוטה, אותה ניתן לגלות לאחר מספר חודשים. אם אותו מבוטח יצליח להוציא אחוזי נכות זמניים במהלך התביעה אותה הוא מגיש, ביטוח לאומי עשוי להכיר גם בפגיעת פוסט טראומה, דבר אשר יגדיל למבוטח את אחוזי הנכות ואת הפיצוי שניתן לו.

עורך דין נכות עבודה

גם בנזקים אחרים כמו תסמונת הכאב הכרונית בתביעות נכות עבודה, חשוב לדעת איך לבחור עורך דין לנכות עבודה.

הרי בתסמונת הכאב הכרונית הנזק עשוי להיות כל כך מעיק עד כדי כך שהחיים של המבוטח משתנים מקצה לקצה. הכאבים מקשים על התפקוד היום יומי, ואז עולה השאלה איך אפשר למקסם את אחוזי הנכות כי מבוטח מסוג כזה לא מסוגל לתפקד ולבצע את עבודתו.

 

עורך דין נכות עבודה

 

גם כאן חשוב לבחור משרד עורך דין מוביל לתביעת נכות מעבודה ,משרד כזה שיצעיד את המבוטח לאחוזי נכות גבוהים ככל האפשר. הרשימה עוד ארוכה של תביעות שעשויות להיות חמורות ולהשפיע על כושר העבודה ועל חיי היום יום.כשאתם באים לבחור עו"ד לנכות מעבודה אתם צריכים לשאול את עצמכם מה תרצו להשיג, האם פיצוי קטן או פיצוי גדול ממוסד לביטוח לאומי.

 

זכרו לא אחת התיקים שמתנהלים בביטוח לאומי בתאונות עבודה עשויים להיות קשורים לתביעות אובדן כושר אותם הנכם מנהלים, או לתביעות סעוד אותם הנכם תובעים

לא אחת במהלך השנים נתקלתי במבוטחים רבים שהשיגו תוצאות נמוכות בתביעות נכות מעבודה בביטוח לאומי, דבר שכמובן השפיע על התביעות האחרות בחברות הביטוח והתוצאה הייתה שלאור העובדה שנקבעו למבוטח אחוזי נכות נמוכים בתביעת אובדן כושר העבודה ,לא שולם לאותו מבוטח פיצוי בתביעת אובדן כושר העבודה שלו.

לכן ההחלטה על בחירת עו"ד לתביעת נכות מעבודה היא החלטה חשובה ביותר, החלטה שעשויה להשפיע לא רק על תביעת הביטוח לאומי בעניין תאונת העבודה אלא גם על תביעות אחרות אותם מנהל המבוטח בתחומים אחרים.

לסיכום, למשרדינו ניסיון רב שנים בתביעות נכות מעבודה, הישגים רבים והנכם מוזמנים לעיין באתר ובתכנים המצורפים לאתר.

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור זכאות לקצבת נכות שנתית של 75,000 ש"ח
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות לקצבת נכות עקב לופוס מול ביטוח לאומי

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!