לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין נזקי גוף

 

נזקי גוף הפכו להיות מכת מדינה ובכלל כמעט כל אחד מאיתנו חווה נזק גוף קשה שקשה לו לצאת ממנו או לפעמים נזק גוף שגורם לנו לחוסר נחת ועצבים מיותרים. אחת השאלות ששואלים לקוחותינו, היא אם קרה לי מקרה של נזק גוף – מה עליי לעשות, ובכלל מתי שווה לפנות אל עורך דין נזקי גוף?

הרבה אנשים חושבים שכל נזק גוף שקורה לנו או פציעה בין אם היא קלה ובין אם היא קשה תזכה אותנו בתשלום. נזק גוף קל עשוי לפעמים לא להשתלם לנו לתבוע בשל עלויות כלכליות שכן בהרבה סוגים של תביעות גוף אנו עשויים לשלם ולשאת בתשלומים של מומחים.

ברור שככל שהפציעה היא קשה יותר, ניטה לפנות אל עורך דין נזקי גוף על מנת למקסם את הזכויות שמגיעות לנו ולזכות בכספים, ובייחוד שעלויות והוצאות הטפולים הרפואיים עלולים לעלות לנו ביוקר בשנים הבאות לאחר הפציעה אותה עברנו.

כמובן ששכל שהעלויות של הטפולים הרפואיים היא יקרה יותר, כך שנרצה להחזיר את ההוצאות אלינו כדי לשמור על רמת החיים לה אנו רגילים. אולם מה שרבים לא מודעים אליה, היא שכמעט כל פציעה לא מזכה בפיצוי. ישנם פציעות רבות שלא יזכו את התובע בכספים.

 

עורך דין נזקי גוף
עורך דין נזקי גוף

 

למשל, אם בן אדם נפצע ברחוב, החליק, אולם הנזק לא נגרם ברשלנות כלשהיא של מישהו, חברת הביטוח לא תסכים לפצות אותנו. לכן בהרבה תביעות של נזקי גוף, בהן אנו מחפשים עורך דין נזקי גוף, עולה השאלה הראשונה האם הייתה כאן רשלנות של מי שאנו רוצים לתבוע.

אם לא מצאנו רשלנות כלשהיא, או אחריות כלשהיא לא נוכל לתבוע את מי שגרם לנו לנזק, וכמובן שבמצב דברים זה אין לנו צורך לפנות אל עו"ד לנזקי גוף. כמובן שעניין של רשלנות הוא עניין מרכב וצריך לבחון כל מקרה לגופו.

אולם אם לא נצליח למצוא רשלנות בהרבה מאוד, לא נוכל להגיש תביעה ולמצות את הזכויות שמגיעות לנו. נזקי גוף יכולים גם להיות תאונת דרכים או תאונת דרכים בדרך לעבודה .

בשונה מתביעת נזיקין של נפילה ברחוב, בתביעות פיצויים לתאונות דרכים, חברת הביטוח לא מחפשת רשלנות כלשהיא. כל שצריך להוכיח על מנת לזכות בפיצוי בתביעת תאונת דרכים היא שקרתה תאונת דרכים, שרישיון הנהיגה של מי שנהג בתוקף וכמובן נזק. ככל שנוכיח נזק גדול יותר, כך הפיצוי יעלה ויגדל עם הזמן. כמובן שבתאונות דרכים ככל שהמבוטח צעיר יותר, כך הפיצוי לו יהיה זכאי יהיה גדול יותר.

לכן שמחפשים עורך לתאונת דרכים או עו"ד לנזקי גוף תאונת דרכים, חשוב לחשוב איזה עורך דין או איזה משרד עורך דין עשוי לעזור לנו למקסם את הפיצוי אותו נזק בתביעת נזקי הגוף.

עורך דין לנזקי גוף עשוי לטפל לנו גם בתביעות לחברת הביטוח בתביעות שונות כמו תביעות של אובדן כושר עבודה, או תביעות של תביעות של פנסיית נכות . תביעה של אובדן כושר במסגרת ביטוח מנהלים או במסגרת תביעת פנסיית נכות ואובדן כושר עבודה הופכת להיות מרכבת ולא אחת להרבה מבוטחים קשה להתמודד עם חברת הביטוח שרק אוהבת לשמור את הכספים אצלה.

שנגרמת פציעה לא פשוטה, מוצא את עצמו הנפגע מול חברת הביטוח, שכמובן תעשה הכל כדי להשאיר את הכסף, ואת התובע פצוע יותר וחלש יותר. אם עברנו את תביעות אובדן כושר עבודה, שמדברים על עורך דין נזקי גוף וקורת תאונת עבודה או פציעה כלשהיא שגורמת לנכויות משמעותיות , אנו עשויים למצוא את עצמנו זכאים לתביעות נכות מביטוח לאומי.

השפה המשפטית בה משתמש ביטוח לאומי כוללת מונחים רפואיים ומשפטים שלא אחת קשים לאדם מהיישוב . ככל שהפציעה קשה יותר, יש להוכיח את הטענות שלנו בצורה רצינית יותר על מנת שנוכל למקסם את הזכויות להם אנו זכאים. ביטוח לאומי שמחפשים עו"ד לנזקי גוף הוא גוף גדול חזק, שכל המטרה שלו היא לצמצם את התשלומים שמשלם ולהשאיר כמובן את התשלום בביטוח לאומי.

כשמחפשים עו"ד נזקי גוף לתביעות נכות מעבודה או לתביעות נכות כללית, צריך לעצור רגע ולחשוב מי יכול לעזור לנו לקבל יותר זכויות מביטוח לאומי. כמו ששמענו ביטוח לאומי הוא גוף גדול וחזק לא פחות מחברת הביטוח, וכמובן שאם יודעים להתמודד עם ביטוח לאומי, אנו עשויים להשאיר את הכסף אצלנו ולעבור את התקופה הקשה .

אם הפציעה גורמת לכם לסבל, ופתאום אתם מתקשים לעבוד, טפול לא נכון, בחירות לא נכונות של עורך דין נזקי גוף, עשויות לסבך אתכם כלכלית, מה שיוסיף גם לפציעה חוויה רגשית לא פשוטה. לכן בחירה נכונה תסייע לכם לעבור את התקופה הקשה, למצות את הזכויות שלכם ולשמור על רמת החיים אליה הורגלתם. זכרו ! אתם לא רוצים להוסיף להרגשה שלכם פציעה נוספת, סבוכים כלכליים.

לכן חשבו היטב עם מי אתם רוצים לעבוד, איזה עורך דין נזקי גוף הוא הטוב ביותר בשבילכם. משרדנו הינו משרד עורך דין לנזקי גוף בעל ניסיון רב שנים, במהלך השנים הצלחנו להביא ללקוחות המשרד השגים רבים ביותר, תוך יצירת תקדימים רבים. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע גם לכם.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור הכרה של 100% נכות וזכאות לקצבת למשך שנה
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
אישור זכאות ל57% נכות, 65% אי כושר וקצבה לשנה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!