החלטה על תאונת עבודה — תשלום בקרן פנסיה על פוסט טראומה ופגיעת ראש

תוכן עניינים

אחד הלקוחות בהם טיפל המשרד נפגע בתאונת עבודה עם פגיעת ראש ופוסט טראומה.

יש לך שאלה? לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים >>
לאורך השנים, מאז התאונה הקשה אותה עבר הלקוח, עת נפל מגובה רב, בשנת 2013 ניהל הלקוח מאבקים קשים עם חברת הביטוח על מנת לקבל הכרה על תשלום על קשיי יכולת לעבוד.
חברת הביטוח טענה הרבה פעמים טענות כלליות ובהם אובדן כושר העבודה שלו שייך למחלות אחרות בהם חלה לפני שהצטרף לביטוח כמו הבעיה הקשה שהיא פוסט הטראומה והבעיה שהיא פגיעת ראש.
טענת חברת הביטוח התבררו לאורך השנים כטענות שטחיות.
מאבק של שנים מול חברת הביטוח הצליח ללקוח, והלקוח קיבל הכרה מחברת הביטוח.
לאור הקשיים הרבים אותם עבר הלקוח, הסכימה חברת הביטוח לשלם ללקוח פיצוי ארוך טווח, לשנים רבות, החל מיום התאונה ועד לשנת 2022.
על דבר אחד הסכימה חברת הביטוח, הנזק של הלקוח היה קשה ולא מוטל בספק, נזק של פגיעת ראש עם בעיות זכרון קשות, פוסט טראומה עם סיוטים בלילות, קשיי שינה, וגם שעור הנכויות הגבוהות שנקבעו ללקוח על רקע הבעיות שלו, ובהם נכות גבוהה מביטוח לאומי על רקע פוסט טראומה ונכות על בעיות זכרון, הם אלו שהכריעו את חברת הביטוח להצטרף לביטוח .
לרוב שתובעים תביעת אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה או מול חברת הביטוח להחלטות של ביטוח לאומי ישנה משמעות גדולה מאוד כי אם ביטוח לאומי בתאונת עבודה או ביטוח לאומי בנכות כללית הכיר בתאונה וקבע אחוזים גבוהים, לרוב הדבר עשוי להוות שקול לחברת הביטוח לשלם גם כן כסף שכן הביטוח הלאומי הוא גוף קמצן שלא מכיר בקלות בנכויות ולבטח לא משלם כסף סתם ללקוח.
מסקנה להבא שקורת תאונה ,לא למהר לוותר לחברת הביטוח אפשר גם אחרת.
במקרה הזה חברת הביטוח הנתבעת היא מגדל, אך זה לא משנה מי חברת הביטוח אותה הנכם תובעים בתביעת אובדן כושר עבודה ,מה שמשנה זה על מה אתם מבססים את הנזק
החלטה על תאונת עבודה — תשלום בקרן פנסיה על פוסט טראומה ופגיעת ראש
עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

לייעוץ ללא עלות ›
מאמרים בנושא
מאמרים אחרונים
שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
Open chat
יש לך שאלה? אנחנו זמינים בווצאפ