לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

אדם שיצא מהמסיבה ללא פגע אך בדרך עשה תאונה – את מי הוא תובע?

במסיבה בקיבוץ רעים, שכמו היוותה בעצמה את אירוע הפתיחה של מלחמת חרבות ברזל – נכחו אזרחים וחיילים רבים. אנשים רבים נפגעו פיזית ונפשית, נפצעו ולצערנו רבים וטובים אף נרצחו ולא שרדו. לצד זאת, אנשים רבים הצליחו לצאת מהתופת, לברוח ללא פגע ולשרוד, אך בדרך חזרה עשו תאונות, שגרמו להם לפגיעה נפשית, או פגיעה פיזית, כמו גם לפגיעה ברכוש. אם אתם נמנים בין אנשים אלו – הכתבה הבאה מיועדת לכם. בכתבה הבאה נסביר לכם כיצד אפשר לתבוע, את מי תובעים ומה הם שלבי התהליך.

 

הצעד הראשון – הכרה כנפגעי פעולות איבה

כל מי שנכח במסיבה ברעים, גם אם יצא ללא פגע –  הינו מוגדר כנפגע פעולת איבה ועל כן יש למלא הודעה על פגיעה בפעולות איבה וכן תביעה להכרה בכם כנפגעי פעולות איבה. מילוי זה נעשה באתר הביטוח הלאומי אשר יעביר את התביעה והמסמכים שיוגשו אליהם לאישורה של הרשות המאשרת במשרד הביטחון. רשות זו תעניק לכם את הזכות להיות מוכרים כנפגעי איבה ולזכות לפיצויים שונים גם בגין התאונה שקרתה לכם בדרך חזרה ממסיבת התופת. הכרה זו תאפשר לכם לקבל פיצויים מהמדינה וכן סיוע נפשי במידה ותרגישו כי אתם זקוקים לו. אנשי הצוות המיומנים שלנו ישמחו לסייע לכם בהגשת תביעה זו, וידאגו לבצע את כל הנדרש לכך על הצד הטוב ביותר, בכדי שתוכלו לקבל במהירות את הסיוע האיכותי ביותר.

 

הצעד הבא – הגשת תביעה

על פי החוק, כל אזרח אשר נפגע בפעולת האיבה או כתוצאה ממנה – זכאי להגיש תביעה למשרד הביטחון על מנת לקבל תשלומי פיצויים, וכן סיוע פיזי או נפשי. הדבר כמובן תקף גם בנוגע לפיצויים מהתאונה שקרתה לכם בדרך חזרה מהמסיבה. במידה ואתם מוכרים כנפגעי פעולות איבה או שקיבלתם הכרה בנכות מהביטוח הלאומי בעקבות המסיבה ברעים – התהליך יהיה עבורכם פשוט יותר, לכן כדאי לעשות זאת.  לצורך כך, תוכלו להיעזר בייצוג של הצוות המשפטי שלנו, אשר ישמחו לסייע לכם ברגישות ובמקצועיות, עד אשר התביעה תתקבל על הצד הטוב יותר.

אדם שיצא מהמסיבה ללא פגע אך בדרך עשה תאונה

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות 100% נכות עבור תובע החולה בשחפת וסוכרת
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה ברגל במהלך עבודה
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
אישור זכאות לקבלת 75% נכות וקצבה למשך שנתיים
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
ערר עבור תובע לקבלת קצבת נכות עקב מצב בריאותי

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!