לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

פעולות נחוצות לביצוע אחרי חשיפה לאירוע איבה – המסיבה ברעים

אם לקחתם חלק במסיבה ברעים ואתם קוראים כעת את שורות אלו – ראשית, דעו כי אנו שמחים שאתם כאן איתנו. האירועים שחוויתם ונחשפתם אליהם וודאי היו קשים מנשוא, ואנו מקווים כי אתם מאפשרים לעצמכם זמן להשתקם הן פיזית והן נפשית. על מנת לסייע לכם לעבור את השיקום על הצד הטוב ביותר, כדאי לדעת כי ישנן פעולות אשר נחוצות לביצוע אחרי חשיפה לאירוע איבה. פעולות אלו יסייעו לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם, שבתקווה יעזרו לכם לשקם את בריאותכם הפיזית והנפשית ולשפר את איכות החיים שלכם עד כמה שניתן.

 

חשיפה לאירוע איבה – החשיבות של טיפול מידי

במידה ובעקבות המסיבה ברעים אתם חווים מצוקה או חרדה, דעו כי אתם זכאים לקבל באופן מידי וללא הגשת תביעה, סיוע במימון הביטוח הלאומי. סיוע זה כולל בין השאר שירותים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים וכן פגישות עם עובדים סוציאליים וקליניים. במידה ואינכם מקבלים סיוע זה מכל סיבה שהיא, הצוות המשפטי שלנו יוכל לעמוד לצידכם במקצועיות ולוודא כי תקבלו את כלל הטיפולים להם אתם זקוקים.

 

הכרה בפצועים כנפגעי איבה

כל מי שנכח במסיבה ברעים, הינו מוגדר כנפגע פעולת איבה ועל כן יש למלא הודעה על פגיעה בפעולות איבה וכן תביעה להכרה בכם כנפגעי פעולות איבה. מילוי זה נעשה באתר הביטוח הלאומי אשר יעביר את התביעה והמסמכים שיוגשו אליהם לאישורה של הרשות המאשרת במשרד הביטחון. רשות זו תעניק לכם את הזכות להיות מוכרים כנפגעי איבה. הכרה זו תאפשר לכם לקבל פיצויים מהמדינה וכן סיוע נפשי במידה ותרגישו כי אתם זקוקים לו. אנשי הצוות המיומנים שלנו ישמחו לסייע לכם בהגשת תביעה זו, וידאגו לבצע את כל הנדרש לכך על הצד הטוב ביותר, בכדי שתוכלו לקבל במהירות את הסיוע האיכותי ביותר.

 

הכרה בנכות

בנוסף לפעולות הקודמות שציינו, במידה ואתם מרגישים כי אירוע האיבה שחוויתם במסיבה ברעים משפיע על התפקוד היום יום שלכם, ייתכן כי אתם זכאים לקבל קצבת נכות מהמדינה. על מנת לקבל אותה, יש צורך לבצע פעולות שונות על מנת לקבל הכרה בנכות, כמו גם להוכיח את מידת הנכות וכיצד היא באה לידי ביטוי. כך, תוכלו לקבל מהמדינה קצבת נכות מדי חודש שתסייע לכם לממן את הסיוע הנפשי לו אתם זקוקים וכן לאפשר לכם להנות מאיכות חיים טובה עד כמה שניתן.

 

חשיפה לאירוע איבה – סיכום

לסיכומו של עניין, המסיבה ברעים הביאה עימה מראות וחוויות קשים ביותר לכל מי שהיה בה ועל כן הצוות המשפטי שלנו כאן לרשותכם. מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום על מנת לקבל שירות רגיש ומקצועי.

חשיפה לאירוע איבה

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור זכאות ל57% נכות, 65% אי כושר וקצבה לשנה
אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!