עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ?
ליצירת קשר נא למלא פרטיך
ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע.

 
בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי להיות העורך הדין שמתאים לנו.
 
למשל אם אנו מעוניינים לתבוע עורך דין לתביעת אובדן כושר אנו צריכים לשאול את עצמנו מה אנו רוצים: האם אנו צריכים עורך דין מומחה לתביעות אובדן כושר עבודה בפוליסת ביטוח מנהלים, בה כלול רכיב של אובדן כושר עבודה, או שאנו מעוניינים לתבוע אובדן כושר בקרן פנסיה?
 
אילו שני עניינים שונים ולכל אחת מהתביעות בה אנו רוצים לתבוע, אנו רוצים וצריכים עורך דין מיוחד שיעזור לנו.
 
למשל, על עורך דין לתביעת אובדן כושר בקרן פנסיה, להתמחות בתקנון קרן פנסיה, לדעת איך התקנון מאפשר לי להוציא את הכספים שמגיעים לי ואת הזכויות שמגיעות לי.
 
לא כל עורך דין עשוי להתמצות בתקנון קרן פנסיה, ובכלל שמדברים על קרן פנסיה קיימים שני ביטוחים- קרן פנסיה ותיקה בה התקנון קשה מאוד, ולעתים צריך להגיש ערעור מיוחד לקרן פנסיה , או תקנון של פנסיה חדשה אשר מקל.
 
ואם יש לנו ביטוח מנהלים עלינו לחפש עורך לתביעות ביטוח שמבינים בעניין ביטוחים המנהלים.
 
הביטוחים, ביטוחי המנהלים הינם ביטוחים שונים מאוד, מרכבים מאוד, לכן צריך עורך דין מומחה שמכיר את הפוליסות, יודע לקשר בין הפוליסות השונות וליצור את המצב הכי טוב בעבור המבוטח ובעבור מימוש הכספים שמגיעים למבוטח.
 
אם נסתכל על עוד תחומים, תחום פוליסות ביטוח החיים נגלה הרבה חוקים, תקנות וחוזרים של המפקח על הביטוח שעשויים רק לבלבל אותנו ולגרום לנו לחשוב מה לעשות.
 
לא אחת מבוטחים רבים שמחפשים עורך לתביעות ביטוח עשויים להדחות על ידי חברת הביטוח בטענה שנקראת טענת אי גילוי.
 
חברת הביטוח תחפש היטב מה מילאתם בהצהרת הבריאות, תחדד את המסרים שלה ותאמר לכם לא עניתם לי תשובות מלאות על שאלון הבריאות ולכן התביעה שלכם נדחית.
 
לכן על עורך לתביעות ביטוחי חיים להיות בקיא גם בידע רפואי מסוים ולדעת איך לצאת המצב הקשה בו הצהרת הבריאות של חברת הביטוח לא אמינה.
 
במהלך השנים המשרד עבר על תיקים רבים בהם הצהרת הבריאות לא הייתה מלאה כמו שצריך אבל בעזרת השאלות הנכונות אותם לא שאלה חברת הביטוח, הניסוחים לא היו ברורים, חויבה חברת הביטוח לשלם למבוטחים את הפיצויים שמגיעים להם.
 
לכן שוב כשאתם מחפשים עורך דין לתביעות ביטוח תעצרו רגע, תשאלו את עצמכם מה אתם מחפשים, מי יכול לעזור לכם? מה המומחיות לה אתם נדרשים?
 
זכרו, חברת הביטוח אוהבת לא לשלם לכם, מצד אחד ורק עורך דין מקצועי יודע לעמוד מול חברת הביטוח, דווקא ברגעים הקשים ולנצח אותה.
 
בהרבה פעמים מומחיות תעזור לכם לנצח את חברת הביטוח.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו