לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

אלימות נגד מורים? לא בבית ספרנו!

מורים רבים מדווחים על אלימות פיזית ומילולית במהלך העבודה, דבר שאסור שיעבור בשקט. אך בינתיים, עד שמערכת החוק תעשה את שלה במניעת מקרים מעין אלו, אנחנו מטפלים במורים שנפגעו ועוזרים להם למצות את הזכויות שלהם כנפגעים. אם גם אתם מורים אשר נפגעו מאלימות בבית הספר, חשוב שתפנו אלינו להתייעצות. תביעת אלימות נגד מורים לביטוח לאומי המוגשת באופן מקצועי ומיטבי יכולה למקסם את הפיצוי המגיע לכם ולאפשר לכם להשתקם ולטפל בעצמכם מבלי לחשוש מן ההיבט הכלכלי.

לדוגמא: המקרה של רינה, בת 46

רינה עבדה שנים רבות במשרד החינוך ואהבה את העבודה שלה, עד שיום אחד נקראה להתערב ולטפל בתלמיד שכבר נחשב לבעייתי. אותו תלמיד היכה אותה בפניה עד ששיניה נשברו. ההלם והכאב שחוותה הותירו אותה עם פוסט טראומה קשה שגרמה בין היתר גם לבעיות זיכרון, לחרדה, להתקפי בכי ולתחושות סוערות וקשות. רינה מספרת כי היא התקשתה לחזור לעבודה בשל החשש מאלימות נוספת, וגם בגלל מראה השיניים השבורות שהורידו את הערך העצמי שלה ופגעו בתדמיתה. בעזרתנו, רינה הגישה תביעה עקב פציעת ראש לקביעת אחוזי נכות.
תביעת אלימות נגד מורים

תחילה ביטוח לאומי הסכים להכיר רק ב-19% נכות על הפגיעה התדמיתית, אולם רינה לא ויתרה והחליטה להילחם. לאחר מאבק לא פשוט רינה הצליחה להוכיח כי נפגעה בראשה וכי נגרמו לה בעיות מורכבות שבעטיין קשה לה לחזור ולתפקד במשרתה, וכך זכתה רינה בקצבת נכות מביטוח לאומי בשיעור של 38%. לאחר שסיימה  את ההליכים מול ביטוח לאומי החליטה להגיש תביעה לבית המשפט תביעת אלימות מול מורים. בין היתר טענה כי יש לפצותה על רפגיעת הראש, על הפגיעה התדמיתית ועל העובדה כי משרד החינוך ידע  כי התלמיד בעייתי ובכל זאת לא מצא לו מסגרת חלופית. משרד החינוך הציע לה פיצוי נדיב שאיפשר לה לשקם את חייה ולהחלים.
למרבה הצער, המקרה של רינה הוא לא היחיד, אם גם אתם נפגעתם בבית הספר מאלימות נגד מורים, פנו אלינו והתייעצו כיצד למקסם את גובה הפיצויים מביטוח לאומי על רקע פציעה .
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
ערר עבור תובע לקבלת קצבת נכות עקב מצב בריאותי
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה בשמיעה מרעש בעבודה
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה ברגל במהלך עבודה
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!