לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

ביטוח חובה עו"ד נזקי גוף

 

ביטוח חובה נועד לכסות את ציבור הנהגים במקרה של תאונת דרכים עם או בלי נזקי גוף.

למעשה, כל אחד מבוטח בביטוח חובה לנזקי גוף. שמגיעים לתבוע נזקי גוף חשוב מאוד לבדוק מה מידת הנזק. ניתן שתי דוגמאות לשני מצבים.

 

תאונה אחת היא מכה קלה שגרמה לנזק בצוואר, נזק קטן בגב לבחור צעיר.

הנזק גרם למגבלה קלה בהנעת הצוואר, וגם מגבלה קלה בהנעת הגב. אם מדובר בבחור צעיר, שמבצע טיפולים, והוא מצליח להוכיח כי נגרם לו נזק קל בגב וגם בצוואר, נזק כזה יכול להיות שווה פיצוי גבוה . באחד המקרים בהם טיפל המשרד היה בחור צעיר, בן 29 שנפגע בפגיעה בגב ובצוואר, נקבעו לו 14.5% נכות משוקללת.

ביטוח חובה עו''ד נזקי גוף
ביטוח חובה עו"ד נזקי גוף

בית המשפט קבע כי הוא זכאי לפיצוי של 275,000 ש"ל על רקע הפגיעות העתידיות. מקרה אחד תאונה שבה נקבעו 2.5% נכות על גב לבחורה צעירה. גם בסוף התיק היא קיבלה בסוף פיצוי של 60,000 ש"ח. השאלה שצריך לשאול לפני שמתחילים לפעול בתיק ולהגיש תביעה היא האם עשויה להשאר נכות .

כאב באצבע

אם עשויה להשאר נכות כלשהיא, ככל שהנכות גבוהה יותר, כך הפיצוי גבוה יותר. לכן מאוד חשוב לשאול את עו"ד אותו הנכם עובדים האם הוא צופה כי תשאר נכות בסוף הטיפול בתיק. זכרו אם בתיק עשויה להישאר נכות קבועה, הפיצוי בתביעה עשוי לגדול משמעותית.

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות ל57% נכות, 65% אי כושר וקצבה לשנה
ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!