לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
עברת תאונה? נפצעת? חלית?​
צרו קשר וקבלו את הפיצוי המגיע לכם!

אתם מורים וחויתם אלימות פיזית? הכל בנושא תביעות נזיקין נגד משרד החינוך

מערכת החינוך בארץ קורסת, והורים רבים וגן מורים רבים מכל רחבי הארץ מתלוננים על כך כי בעיית האלימות במערכת החינוך רק הולכת ומחמירה . לכן אם בעיית האלימות כבר קרתה, אפשר להגיש תביעה נגד משרד החינוך.

 

מה חשוב להגדיש בתביעה מול משרד החינוך:

אילו הפרות הפר משרד החינוך- לא אחת משרד החינוך ועובדי משרד החינוך מפרים הוראות חוק שחלות עליהם. אם כך קורה, ניתן לתבוע את משרד החינוך וככל שהפרות החוק גדולות יותר, הסיכוי לקבל פיצוי ממשרד החינוך גדל יותר. האינטרס הגדול של משרד החינוך הוא להתיש את האזרח כדי שימנע מתביעה על זכויות שמגיעות לו. לכן ככל שנמצא הפרות חוק רבות יותר, כך נגדיל את הסיכוי .

מבחן הנזק- ככל שהנזק גדול יותר, הסיכוי לבסס עילת רשלנות גדל יותר. לכן בתי משפט מחפשים לראות נזק גדול כי נקודת ההנחה בתביעות כאלה היא שאם היה נזק גדול, הסיכוי שמישהו התרשל גדול יותר. האם הכתובת הייתה רשומה על הקיר- לא אחת תוכלו לראות כי היו תלונות של הורים על התעללות בתלמידים, או אלימות כלפי תלמיד כזה או אחר, או שמורה ניאלץ להפריד קטטה בעל כורחו.

התוצאה הייתה שאם הכתובת הייתה רשומה על הקיר, האחריות של משרד החינוך רק הולכת וגדלה. זכרו !! המטרה שלכם בשלב הראשון הוא לנסות ולבסס את התביעה כמה שאפשר, ובסוס כזה גם בא ממקרים בהם הכתובת הייתה רשומה על הקיר. בכתבה הרצ"ב בהרבה הכתובת הייתה רשומה על הקיר, המערכת ידעה על הפגמים ככל הנראה , אך בחרה מהשיקולים שלה להתעלם ועל כך צריך לשלם את המחיר כי אין ברירה .

אם כבר הגעתי לבית המשפט לתביעה מול משרד החינוך או כתוצאה מאלימות פיזית כלפי מורים או כתוצאה מאלימות כלפי תלמידים , התוצאה עליי להוכיח את הנזק. את הנזק מוכיחים באמצעות מעקבים רפואיים, חוות דעת מתאימות בהתאם לסוג הפגיעה . לכן בטרם הגשת התביעה מומלץ להיוועץ עם רופא בהתאם לסוג הפגיעה על מנת שהרופא יכוון אתכם מה שעור הנכות שעשויה להקבע במקרה של הפגיעה .

 

לסכום תביעות של אלימות פיזית כלפי מורים הפכו לעניין שבשגרה , שאתם בוחרים עורך דין נגד משרד החינוך, עליכם לבדוק מי המשרד שמייצג אתכם .

משרדנו בעל ניסיון רב שנים בייצוג תובעים ונפגעים ובמשך השנים הבאנו תוצאות ללקוחות רבים עמם עבדנו.

אתם מורים וחויתם אלימות פיזית הכל בנושא תביעות נזיקין נגד משרד החינוך
אתם מורים וחויתם אלימות פיזית הכל בנושא תביעות נזיקין נגד משרד החינוך
Picture of עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
ערר עבור תובע לקבלת קצבת נכות עקב מצב בריאותי
פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות קצבת נכות עקב תאונה בדרך חזור מהעבודה
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!