לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

תביעה נגד ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף בירוקרטי שפועל לפי כללים ונהלים.

אם אתה רוצה להגיש תביעה נגד לביטוח לאומי חשוב שתדע איך להגיש את התביעה בצורה נכונה.

אתר המוסד לביטוח לאומי הוא אתר שמכיל כמויות גדולות של מידע כולל אופציה להגשת תביעה באופן מקוון.

במידה ואינך מתמצא בנבכי המידע המצוי באתר או שאינך מצליח למצוא מידע רלבנטי או מספק, מומלץ לגשת לסניף ביטוח לאומי הקרוב למקום מגוריך לשאול ולהתייעץ.

בכל מקרה חשוב לדעת, כי כל תביעה שמוגשת לביטוח לאומי, בכל נושא, במידה ולא מילאת אותה בצורה נכונה או מספקת, ובמידה ולא צרפת אליה מסמכים תומכים, תדחה או תעוכב.

משמעות עיכוב בקבלת תביעה או דחייתה הינה הפסד כספי עבורך.

לכן, בכל מקרה שבו אינך בטוח, כדאי תמיד לברר, להתייעץ ולשאול עם עובדי המוסד או בעלי מקצוע בקיאים בתחום במקרה של תביעה נגד ביטוח לאומי!

 

testimg869845

אם אתה מעוניין לתבוע אחוזי נכות – קצבת נכות כללית, קצבת נכות מעבודה, שירותים מיוחדים, קצבאות ילדים ותביעות נוספות שנשענות על אחוזי נכות או ספר הליקויים של ביטוח לאומי, חשוב מאוד לבנות את התיק – התביעה בצורה נכונה שכן תיקון טעויות לאחר הגשת התביעה או דחייתה יכול להיות קשה, לעלות סכומי כסף לא מבוטלים ובמקרים רבים לפגיעה בזכויות שלך.

כמי שמשלמים כל החיים למוסד לביטוח לאומי אנו רוצים לממש את הזכויות שלנו לקבלת פיצוי במידה והגענו למצב שבו אנו זקוקים לתמיכה בשל בעיה רפואית.

פעמים רבות אנו עדים למצב שבו אין כל ספק שמגיע למבוטח כסף / פיצוי אבל המבוטח בוחר לפעול לבדו ובעצמו ולא מקבל את הקצבה בגלל התנהלות לא נכונה מול ביטוח לאומי.

כדי לממש את הזכויות הרפואיות שלך מומלץ להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי עם עו"ד מומחה בתחום. בדיוק כפי שאם אתה סובל מבעיה רפואית שבגינה אתה זקוק לניתוח, תפנה למנתח מומחה בתחום זה, במידה והכסף שמגיע לך ואתה זקוק לו חשוב לך, מומלץ להגיש תביעה עם עורך דין מומחה בתחום התביעות לביטוח לאומי.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות 100% נכות עבור תובע החולה בשחפת וסוכרת
ערר מול ביטוח לאומי שאושר עבור זכאות לאובדן כושר עבודה
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה ברגל במהלך עבודה
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!