שקורת תאונה קלה או קשה בעבודה , אנו צריכים את המוסד לביטוח לאומי .

גם ברגעים אחרים ביטוח לאומי עשוי לעזור לנו ולהביא כספים חשובים להם אנו זכאים , ברגעים שיש לך מחלה קשה שפגעה בך , פתאום ואתה זקוק להגדיל את. הכנסה שלך .

למשל, לא רבים מודעים לך שבחירת עורך דין ביטוח לאומי , חשובה גם לתביעות של קרן פנסיה או תביעות אובדן כושר בביטוח המנהלים בהם הם מבטחים.
שבוחרים עורך דין לתביעות נגד הביטוח הלאומי , קרן הפנסיה עשויה להגדיל לך את. ההכנסה לך אתה זכאי .

לכן בחירת עורך דין לתביעות נגד ביטוח לאומי בתאונות עבודה או לבחירת עורך דין לביטוח לאומי עשויה להגדיל לנו את מקורות ההכנסה להם אנו זכאים ולהביא וודאות , דווקא ברגעים הקשים בהם פוחתת ההכנסה שלנו .

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

למשל , לתובע קרתה תאונת עבודה עם קרע במינסקוס בגיל 60 .
תאונת בעבודה גרמה לו לקשיים להזיז את הרגל , לכאבים קשים ברגל .
אותו תובע בתאונת עבודה , בחר עורך דין לתביעות נגד ביטוח לאומי אשר הביא לו רק 5 אחוז נכות .
תוצאה קשה מאוד שגרמה למשפחה לבעיות כלכליות קשות כי למעשה המשפחה הייתה תלויה בהכנסה מביטוח לאומי שכן הליך השקום של תאונת העבודה עם הקרע במיניסקוס היה ארוך מאוד .

לאחר שבחר עורך דין נכון לתביעות נגד ביטוח לאומי העלו אחוזי הנכות על הנזק ברגל בצורה משמעותית , נתנה לתובע קצבת נכות לכל ימי חייו.
גם קרן הפנסיה הסכימה לשלם לאותו תובע אובדן כושר עבודה חלקי כי הבינה שהנזק שלו לא פשוט בכלל .

גם בתאונות עבודה אחרות כמו פגיעה ברצועה הצולבת חשוב לדעת איך לבחור עורך דין ביטוח לאומי נכון.

תביעות נכות עבודה עם פגיעה בברכיים , פגיעה ברצועה הצולבת או קרע במיניסקוס , עשויות להיות שוות כסף רב לנפגע .

יש עוד דבר שצריך לזכור שבחורים עורך לתביעות ביטוח לאומי , התקופה הראשונה בה הנכם נפצעים בתאונת עבודה היא התקופה החשובה ביותר לבחור עורך נכון לתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי .

בתביעות נכות עבודה ביטוח לאומי קובע בתחילת הדרך נכויות זמניות .
חשבתם פעם על המשמעות של הנכויות הזמניות ? ככל הנכויות הזמניות תהינה גבוהות יותר , כך הנכם עשויים לזכות בפיצוי גדול מביטוח לאומי אשר עשוי לעזור לכם לעבור את התקופה הקשה לאחר שנפצעתם.

תעצרו רגע ותחשבו על עוד עניין . באיזה צד אתם רוצים להיות ? האם הנכם רוצים להיות בצד שמקבל קצבת נכות עבודה לכל החיים או בצד שבמקרה הטוב זוכה רק מענק ופיצוי חד פעמי מביטוח לאומי ?

לכן לבחירת עורך דין מתאים לתביעות ביטוח לאומי או לבחירת עורך דין לתביעות נגד ביטוח לאומי ישנה משמעות גדולה מאוד , ויכולת לדאוג לזכויות שלכם לאחר הפציעה ששיתנה לכם את החיים .

בעזרת עבודה נכונה לאחר שקורת תאונת עבודה , עו״ד שיודע להתנהל נכון מול ביטוח לאומי עשוי להביא לכם זכויות רבות לאורך שנים רבות .

גם בתביעות נכות כללית בחירת עורך דין לתביעות ביטוח ביטוח לאומי נכון היא חשובה מאוד . הסיבה בתביעות נכות כללית ביטוח לאומי אוהב לדחות מעל ל 90 אחוז מהתביעות שמוגשות אליו .

ואז בעזרת עבודה נכונה אתם עשויים להיות בצד שמקבל וזוכה בכספים מביטוח לאומי .

עוד עניין שקשור לתביעות נכות כללית , ביטוח לאומי אוהב לאשר נכויות חלקיות בתביעות נכות כללית ורק בעזרת עבודה נכונה , לחימה מול המערכת תוכלו למצות את הזכויות שלהם מול ביטוח לאומי .

לסכום למשרדינו ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות מול ביטוח לאומי בתביעות שונות , במהלך עמדנו לצד לקוחותינו ויצרנו תקדימים רבים .

אתם מוזמנים לקרוא על המשרד .

רוצה לקבל ייעוץ לגבי מחלה או פציעה? ליצירת קשר:

השם שלך (חובה)
האימייל שלך: (חובה)
טלפון (חובה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *