לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

אחוזי נכות CRPS

אחוזי נכות crps לא אחת נפגעים רבים סובלים ממה שנקרא תסמונת הכאב הכרוני שבאה לידי ביטוי באמצעות cprs – במצב מסוג זה הנכם זכאים ל-אחוזי נכות CRPS.

 

תסמונת crps מהווה חלק מתסמונת הכרוני ויכולה להופיע ביד או ברגליים.

לא אחת קשה מאוד לאתר את מקור התסמונת של crps ולכן מוסד לביטוח לאומי קשה מאוד לקבוע נכות crps. עוד קושי שביטוח לאומי אוהב לסבך מי שסובל מבעיית cprs הוא לטרטר את המבוטח כמה שיותר ואז להשאיר אותו במקרה הטוב עם נכות זמנית על cprs. לא אחת בעיית ה-crps משתקת את הנפגע, גורמת לו לכאבים קשים ביותר, דבר שאמור להשתקף באחוזי הנכות על crps.

 

הבעייה להכרת נכות crps ונכות קשה מאוד גם בתביעות לנכות כללית ולבטח בתביעות של נכות מעבודה.

 

אחוזי נכות CRPS – אחד המקרים הזכורים ביותר בהם נתקלתי בשנים האחרונות היה במקרה של תאונת עבודה בה היד של המבוטח הייתה משנה את הצבע, קשה לתזוזה, כל הבדיקות יצא תקינות לחלוטין. המבוטח תבע את בטוח לאומי בשנת 2008 לאחר שנפגע בדריסה בה היד נפגעה.

אחוזי נכות CRPS
אחוזי נכות CRPS

בטוח לאומי סרב להכיר במקרה במשך 4 שנים בטענות שונות ותירוצים שונים תוך שהוא מותיר את המבוטח שהיד שלו כמעט לא זזה ללא נכות על crps בתביעת נכות מעבודה. לאחר 4 שנים במהלך וועדות העררים לא רק שבטוח לאומי הסכים להכיר בסבל הקשה של המבוטח, הוא הסכים להכיר בטענה כי הפגיעה היא פגיעה ביותר, והיא נכות על cprs לצמיתות.

 

אז מה עושים? מביאים כמה שיותר תיעוד על הבעיות שמוכיחות שקיים בעיית cprs, מתעקשים בוועדות ודורשים הכרה.

נכות CRPS תביעה

אחוזי נכות CRPS – ואם זה לא מספיק ואם וועדות עררים דחו את הטענה להכרה בנכות על crps אז מומלץ לבדוק את הסיכוי לערעור לבית הדין לעבודה.

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!