לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

מחלת קרוהן אחוזי נכות

קרוהן הינה מחלת מעי דלקתית שתוקפת את מערכת העיכול החל מהפה ועד לפי הטבעת ובעיקרה מאופיינת בכאבים עזים, בדימומים, בכיבים, באבצסים, בקשיים בעיכול וספיגת המזון, ובמקרים קיצוניים גם בנמק במעי. חולי קרוהן נמצאים בסיכון גבוה למחלות סרטן ויכולים לסבול מהפרעות נוספות כגון בעיות בעיניים, בעור, בעצמות ועוד. מחלת קרוהן מוכרת בסעיף 13 לספר הנכויות של המוסד ביטוח לאומי  ואחוזי הנכות בגינה יכולים לנוע בין 10% ועד ל-100% תלוי בדרגת חומרת המצב. מאחר ועשויים להיות גם סיבוכים נוספים, ניתן לקבל בגין מחלת קרוהן אחוזי נכות נוספים גם עליהם.

 

 

 

 

מבוטח שסובל ממחלת קרוהן יוכל לקבל קצבת נכות כללית במידה ויעמוד בתנאי זכאות שנקבעו לנכות כללית. לצורך הגשת התביעה יש להגיש טופס תביעה לקצבת נכות כללית שמספרו בל 7801. בטופס התביעה יש למלא את כל הפרטים הנדרשים ולרשום את כל המחלות בגינן תובעים קצבת נכות. לכל מחלה שתובעים עליה נכות כמו מחלת קרוהן יש לצרף מסמכים רפואיים עדכניים שמעידים על המחלה וחומרתה. מחלות ובעיות שלא צוינו בטופס התביעה בדרך כלל לא יידונו במועד הוועדה ולפיכך יש לציין כבר בטופס התביעה את כל המחלות שעליהן רוצים לקבל אחוזי נכות.

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
אישור זכאות לקצבת נכות שנתית של 75,000 ש"ח
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!