לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

רשלנות טיפול שיניים – תביעה

רבים מאיתנו עוברים טיפולי שיניים במהלך החיים, אך לחלקנו הביקור עלול להסתיים בצורה לא נעימה עם נזק. כזה הסיפור של מירי, בת 58, שניאלצה להגיש תביעת רשלנות טיפול שיניים בשל הנזק הגדול שגרם לה רופא השיניים.

באחד מן הימים מירי הגיעה לטיפול במרפאה של רופא השיניים, אשר לפניו  עוד הספיקה מירי לחייך לילדיה ולנשק את נכדיה. אלא לאחר שהסתיים טיפול השיניים מירי איבדה את התחושה בפה בחלק העליון, התקשתה לחייך או להניע בצורה יעילה את שפתיה. לפגיעה הפיזית התלוותה גם פגיעה רגשית קשה. מירי אהבה להתאפר ולמרוח אודם, דבר שטיפול השיניים מנע ממנה.
רופא השיניים הבטיח למירי שבתוך כמה ימים תחזור התחושה והיא תוכל לחייך לילדיה ולנשק את נכדיה כבעבר, אך לצערה של מירי היא עד היום לא מצליחה לחייך. מירי נאלצה להגיש תביעת רשלנות נגד רופא השיניים שטיפל בה. מלבד התביעה, בעקבות רשלנות רפואית טיפול שיניים זה, מירי נאלצה ללכת לרופא שיניים חדש ולהתחיל טיפולים חדשים לשיקום מצבה. מירי תיארה בכתב תביעת הרשלנות נגד רופא השיניים שהוגש לבית המשפט את תהליך טיפול השיניים כסבל קשה ביותר. היא נאלצה לעבור הליך של הרדמה מלאה בכל טיפול שיניים, הליך שעולה כמה אלפי שקלים ומחייב הכנה רגשית ופיזית לא פשוטה, בנוסף לעובדה שמירי מפחדת ממזרקים וכל זריקה גם בדיקת דם גורמת לה לפחד ולרעוד כאילו היא ילדה קטנה. מירי נאבקה בחברת הביטוח וברופא השיניים והצליחה לזכות בפיצוי של 350,000 שח. הפיצוי בתביעת הרשלנות על טיפול הרשלני של רופא השיניים נבע מגילה המבוגר ועל רקע העובדה כי מירי לא עבדה לפני הטיפול הרשלני של רופא השיניים.
המאבק הממושך לפיצויים בשל הטיפול הרשלני של רופא השיניים היה בסופו של דבר משתלם. בעת המשפט נמתחה בקורת קשה על רופא השיניים ועל רשלנותו, ומירי זכתה לפיצוי לא מבוטל, דבר שעזר לה בהמשך כדי לקבל טיפולי שיניים איכותיים וטובים.
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור הכרה של 100% נכות וזכאות לקצבת למשך שנה
ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
הגדלת זכאות ל25% נכות, תובע שעבר תאונת עבודה בעבר
אישור זכאות 100% נכות עבור תובע החולה בשחפת וסוכרת
אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!