לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עו"ד ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי – המוסד לביטוח לאומי אחראי על הרבה תחומים בחיים היום יום שלנו.

כמובן, שלטענת המוסד לביטוח לאומי הוא נמצא איתנו ברגעים הכי חשובים בחיים.

מצד שני אם מסתכלים על הנתונים של המוסד לביטוח לאומי הרבה תביעות שמגישים תובעים בנכות עבודה, בנכות כללית או תביעות דמי פגיעה נדחות מטעמים שונים.

 

לכן אחת השאלות ששואלים לקוחות היא איך לבחור עורך דין ביטוח לאומי, או עורך דין לתביעות נכות עבודה או עו"ד לתביעות נכות כללית.

ראשית, מאוד חשוב להסתכל על הניסיון של משרד עורכי דין ביטוח לאומי. משרד עוסק בהרבה תחומים מול משרד שעוסק, בין היתר תביעות לענייני ביטוח לאומי. משרד שעוסק בתחומים רבים עשוי להביא תוצאות נמוכות יותר מאשר משרד שמתמחה בתחום הביטוח הלאומי.

 

לא אחת אני נתקל בעורכי דין ביטוח לאומי שיש להם ניסיון בהרבה תחומים, ופחות בתחום הוועדות הרפואיות בביטוח לאומי, התוצאה העדר מקסום של תוצאות ללקוחות שמעוניינים לעבוד עם עו"ד לתביעות ביטוח לאומי, שמתמחה בעיקר בתחום זה.

 

זכרו! וועדות הנכות של תביעות נכות כללית או תביעות נכות עבודה עשויות להביא לכם כסף רב אם תפעלו נכון.

למשל, הרבה תובעים בעבודה נכונה עשוים להגיע לקצבת נכות בתביעות נכות עבודה, אם יבחרו עורך דין תביעות לנכות עבודה שבקיא בעיקר בתחום זה, רק 0.5% מתוך מגישי תביעות נכות העבודה מצליחים להגיע לקצבת נכות מעבודה, כלומר 99.5% אינם מגיעות לקצבת נכות מעבודה. כלומר מדובר בהפסד כספי ניכר למי שבחר לבחור עו"ד פחות מנוסה בענייני ביטוח לאומי.

 

למשל, קחו עובד שכיר המשכורת שלו היא 13,000 ברוטו. אם אותו עובד בן 30 שנה, יקבל בתביעת נכות מעבודה 30% ,הוא עשוי לזכות בכמעט 3,000 ש"ח לחודש עד לגיל פרישה.

 

 

אם תערכו חישוב של השווי הכלכלי של קצבת נכות מעבודה, תגיעו למסקנה כי שהשווי הכלכלי יכול להגיע כמעט ל 1,300,000 ש"ח ושוב הכל אם תבחרו עורך דין – עו"ד ביטוח לאומי שבקיא היטב בתביעות ביטוח לאומי לנכות מעבודה. אם מתסכלים על תחום הנכות הכללית הרי שכמעט 93% מהתביעות שמוגשות לנכות כללית נדחות.

 

תביעות ביטוח לאומי הרבה פעמים נדחות מעבודה לא נכונה בוועדות הנכות של הביטוח הלאומי.

חוץ מהתביעות שנדחות בביטוח לאומי ישנם הרבה תביעות שזוכות לקצבאות נמוכות , מה שאומר שהלקוח יפסיד הרבה כסף לכל ימי חייו, לכן עורך דין שתחום ההתמחות שלו היא עורך לתביעות נכות כללית עשוי להגדיל לכם את הסיכוי לזכות בקצבאות נכות ולהגיע לרף הנכות גבוהה ככל האפשר.

 

זכור מקרה של לקוחה שהגישה 6 פעמים תביעות לנכות כללית ולא זכתה בקצבה שאלתי את הלקוחה מה עשית? אם עבדת. התשובה שלה בחרתי 3 עו"ד ביטוח לאומי לתביעות נכות כללית. שהמשכתי לחקור גיליתי כי המשרדים איתם עבדה היו משרדים כללים, שבקיאים בין היתר, בתחום הנכות הכללית.

 

עורך דין ביטוח לאומי הוא עו"ד שעשוי להכיר את זירת הוועדות.

זירת הוועדות היא מקום קשה, מקום שבו עו"ד ביטוח לאומי צריך לדעת איך להאבק מול ביטוח לאומי כדי למקסם את הזכויות שלכם. מאבק נכון מול ביטוח לאומי עשוי להביא ללקוח כסף רב לכל אורך ימי חייו ועוד עניין שחשוב שבוחרים עורך דין תביעות ביטוח לאומי – איזה סוג שירות אתם רוצים לקבל?

 

עו"ד ביטוח לאומי – משרד שנותן יחס אישי ואכפתי ללקוח או משרד שהלקוח הוא עוד איזה תיק במשרד, תיק חסר חשיבות במשרד שאכפת לעורך דין ביטוח לאומי מהלקוח, התוצאות יהיו גבוהות יותר, לכן שאתם בוחרים עו"ד לתביעות נכות עבודה, או עו"ד לתביעות נכות כללית, תעצרו רגע!

 

תשאלו את עצמכם באיזה צד אתם רוצים להיות? האם בצד שמקבל אחוזי נכות נמוכים ומפסיד כסף ? או בצד שיכול לעזור לכם לקבל פיצוי גבוה יותר מביטוח לאומי, מה ששווה לכם כסף משמעותי לכל אורך החיים שלכם?

 

למשרדינו ניסיון רב שנים בתביעות ביטוח לאומי, בתביעות נכות עבודה וגם בתביעות נכות כללית.

הצלחנו להשיג ללקוחותינו פיצויים משמעותיים לאורך השנים תוך יצירת תקדימים רבים.

 

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
אישור זכאות לקצבת נכות עקב לופוס מול ביטוח לאומי
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
אישור זכאות קצבת נכות עקב תאונה בדרך חזור מהעבודה
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!