לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין תאונות עבודה

מחפשים עו״ד לענייני תאונות עבודה?

 

כנראה שאתם במקום הנכון! אם נפצעת בתאונת עבודה תוכל להגיש תביעה לפיצוי מהמוסד לביטוח לאומי.

 

את התביעה תוכל להגיש בעצמך ותוכל להגישה גם בעזרת מרכז למימוש זכויות או עורך דין תאונות עבודה.

 

קיימים הבדלים מהותיים בין הגשת תביעה באופן עצמאי, הגשת תביעה באמצעות מרכז למימוש זכויות לבין הגשת התביעה עם עו"ד לענייני תאונות עבודה.

 

אם בחרת להגיש תביעה באופן עצמאי עליך לגשת לאתר המוסד לביטוח לאומי, להוריד טפסי תביעה רלבנטיים (טופס בל 211 ולאחר מכן בהתאם למועדים שקבע ביטוח לאומי טופס בל 200) ולהגישם יחד עם מסמכים תומכים להוכחת מצבך. לאחר העברת המסמכים למוסד לביטוח לאומי, עליך להתייצב לוועדות ולהמתין לתוצאות.

 

עורך דין תאונת עבודה / עו״ד לענייני תאונות עבודה

 

אם בחרת להגיש תביעה בעזרת חברה למימוש זכויות, החברה תוכל לעזור לך להגיש את המסמכים בצורה מסודרת, אולם אתה תצטרך להגיע לוועדות לבד ולהתמודד עם הרופאים, שאלותיהם והבדיקות שעורכים לבדך.

 

תביעה בעזרת עורך דין מומחה בנושא תאונות עבודה

אם בחרת להגיש תביעה באמצעות עורך דין לתאונות עבודה, מומלץ להגישה באמצעות עורך דין תאונות עבודה הבקיא בתחום. עורך הדין ימפה את בעיותיך הרפואיות הנובעות מהתאונה או שהוחמרו בעקבותיה, יכין את מסמכיך, יגיש את התביעה, יגיע עמך לוועדות וייצג אותך.

 

הדבר החשוב בהגשת תביעה עם עו"ד לענייני תאונות עבודה הוא לוודא שהוא באמת עורך הדין מומחה לתחום תאונות עבודה ומהווה שומר הזכויות שלך הן במהלך הוועדות והן לאחריהן.

 

במידה ורופא בוועדה חורג מסמכויותיו, פועל בצורה שאינה הולמת או שאינו בודק את מלוא מסמכיך, על עורך הדין לוודא שזכויותיך מוגנות.

 

לאחר הוועדה, במידה והרופאים חרגו מסמכויותיהם, קבעו אחוזי נכות לא מתאימים או שלא קבעו אחוזי נכות כלל, על עורך הדין להמשיך לשמור על זכויותיך ולהיאבק לצורך מיצוי הזכויות שלך.

 

כיום, קיים חוק הגבלת שכר הן לעורכי דין ולהן למרכזים למימוש זכויות רפואיות. ולכן האפשרות לגשת לביטוח לאומי עם מומחה נגישה יותר.

 

על אף העובדה שביטוח לאומי הנגיש מידע רב קהל הרחב, לצערנו עדין, על מנת לממש את הזכויות הרפואיות שלך ולקבל קצבה צריך לבצע את העבודה בצורה נכונה, לדעת את החוק, להגיע לוועדות מוכנים ובצורה נכונה כך שהזכויות שלך לא ייפגעו לאורך התהליך.

 

במידה ויש לך ספק, עורך דין תאונת עבודה ידע כיצד לעזור לך!

 

פנה לייעוץ מומחה – עורך דין תאונות עבודה! אנו במשרד עורכי דין פייפר כהן נשמח לעמוד לשירותכם.

 

עוד יכול לעניין אתכם:

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר מול ביטוח לאומי שאושר עבור זכאות לאובדן כושר עבודה
אישור זכאות 97% נכות עבור תובע החולה באמנזיה
אישור זכאות קצבת נכות עקב תאונה בדרך חזור מהעבודה
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
הגדלת זכאות ל25% נכות, תובע שעבר תאונת עבודה בעבר

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!