לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

עורך דין תאונות עבודה

מחפשים עו״ד לענייני תאונות עבודה?

כנראה שאתם במקום הנכון! אם נפצעת בתאונת עבודה תוכל להגיש תביעה לפיצוי מהמוסד לביטוח לאומי. את התביעה תוכל להגיש בעצמך או להגישה בעזרת מרכז למימוש זכויות או עורך דין תאונות עבודה. אך עליך לדעת כי קיימים הבדלים מהותיים בין הגשת תביעה באופן עצמאי או הגשת תביעה באמצעות מרכז למימוש זכויות לבין הגשת התביעה עם עו"ד לענייני תאונות עבודה.

אם בחרת להגיש תביעה באופן עצמאי, עליך לגשת לאתר המוסד לביטוח לאומי, להוריד טפסי תביעה רלבנטיים (תחילה טופס בל 211 ולאחר מכן בהתאם למועדים שקבע ביטוח לאומי טופס בל 200) ולהגישם יחד עם מסמכים התומכים בהוכחת מצבך. לאחר העברת המסמכים למוסד לביטוח לאומי, עליך להתייצב לוועדות ולהמתין לתוצאות.

 

עורך דין תאונת עבודה / עו״ד לענייני תאונות עבודה

 

אם בחרת להגיש תביעה בעזרת חברה למימוש זכויות, החברה תוכל לעזור לך להגיש את המסמכים בצורה מסודרת, אולם אתה תצטרך להגיע לוועדות לבד ולהתמודד עם הרופאים, שאלותיהם והבדיקות שהם עורכים, לבדך.

 

תביעה בעזרת עורך דין מומחה בנושא תאונות עבודה

אם בחרת להגיש תביעה באמצעות עורך דין לתאונות עבודה, מומלץ להגישה באמצעות עורך דין תאונות עבודה הבקיא בתחום. עורך הדין ימפה את בעיותיך הרפואיות הנובעות מהתאונה או שהוחמרו בעקבותיה, יכין את מסמכיך, יגיש את התביעה, יגיע עמך לוועדות וייצג אותך.

הדבר החשוב בהגשת תביעה עם עו"ד לענייני תאונות עבודה הוא לוודא שהוא באמת עורך הדין מומחה לתחום תאונות עבודה ומהווה שומר הזכויות שלך הן במהלך הוועדות והן לאחריהן.

במידה ורופא בוועדה חורג מסמכויותיו, פועל בצורה שאינה הולמת או שאינו בודק את כל המסמכים שבידיך, על עורך הדין לוודא שזכויותיך מוגנות.

לאחר הוועדה, במידה והרופאים חרגו מסמכויותיהם, קבעו אחוזי נכות לא מתאימים או שלא קבעו אחוזי נכות כלל, על עורך הדין להמשיך לשמור על זכויותיך ולהיאבק לצורך מיצוי הזכויות שלך.

חשוב גם שתדע כי כיום קיים חוק הגבלת שכר הן לעורכי דין ולהן למרכזים למימוש זכויות רפואיות. ולכן האפשרות לגשת לביטוח לאומי עם מומחה נגישה יותר.

על אף העובדה שביטוח לאומי הנגיש מידע רב קהל הרחב, על מנת לממש את הזכויות הרפואיות שלך ולקבל קצבה צריך לבצע את העבודה בצורה נכונה, לדעת את החוק, להגיע לוועדות מוכנים ובצורה נכונה כך שהזכויות שלך לא ייפגעו לאורך התהליך.

במידה ויש לך ספק, עורך דין תאונת עבודה יידע כיצד לעזור לך!

 

פנה לייעוץ מומחה – עורך דין תאונות עבודה! אנו במשרד עורכי דין פייפר כהן נשמח לעמוד לשירותכם.

 

עוד יכול לעניין אתכם:

Picture of עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור קצבת נכות עקב פריצת דיסק
אישור זכאות עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור זכאות ל57% נכות, 65% אי כושר וקצבה לשנה
ערר לביטוח לאומי עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!