עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם נפצעת בתאונת עבודה תוכל להגיש תביעה לפיצוי מהמוסד לביטוח לאומי.

את התביעה תוכל להגיש בעצמך ותוכל להגישה גם בעזרת מרכז למימוש זכויות או עורך דין תאונות עבודה.

קיימים הבדלים מהותיים בין הגשת תביעה באופן עצמאי, הגשת תביעה באמצעות מרכז למימוש זכויות לבין הגשת התביעה עם עו”ד לענייני תאונות עבודה.

אם בחרת להגיש תביעה באופן עצמאי עליך לגשת לאתר המוסד לביטוח לאומי, להוריד טפסי תביעה רלבנטיים (טופס בל 211 ולאחר מכן בהתאם למועדים שקבע ביטוח לאומי טופס בל 200) ולהגישם יחד עם מסמכים תומכים להוכחת מצבך. לאחר העברת המסמכים למוסד לביטוח לאומי, עליך להתייצב לוועדות ולהמתין לתוצאות.עורך דין תאונת עבודה

אם בחרת להגיש תביעה בעזרת חברה למימוש זכויות, החברה תוכל לעזור לך להגיש את המסמכים בצורה מסודרת, אולם אתה תצטרך להגיע לוועדות לבד ולהתמודד עם הרופאים, שאלותיהם והבדיקות שעורכים לבדך.

תביעה בעזרת עורך דין תאונת עבודה

אם בחרת להגיש תביעה באמצעות עורך דין לתאונות עבודה, מומלץ להגישה באמצעות עורך דין תאונות עבודה הבקיא בתחום. עורך הדין ימפה את בעיותיך הרפואיות הנובעות מהתאונה או שהוחמרו בעקבותיה, יכין את מסמכיך, יגיש את התביעה, יגיע עמך לוועדות וייצג אותך.

הדבר החשוב בהגשת תביעה עם עו”ד לענייני תאונת עבודה הוא לוודא שהוא באמת עורך הדין מומחה לתחום תאונות עבודה ומהווה שומר הזכויות שלך הן במהלך הוועדות והן לאחריהן.

במידה ורופא בוועדה חורג מסמכויותיו, פועל בצורה שאינה הולמת או שאינו בודק את מלוא מסמכיך, על עורך הדין לוודא שזכויותיך מוגנות.

לאחר הוועדה, במידה והרופאים חרגו מסמכויותיהם, קבעו אחוזי נכות לא מתאימים או שלא קבעו אחוזי נכות כלל, על עורך הדין להמשיך לשמור על זכויותיך ולהיאבק לצורך מיצוי הזכויות שלך.

כיום, קיים חוק הגבלת שכר הן לעורכי דין ולהן למרכזים למימוש זכויות רפואיות. ולכן האפשרות לגשת לביטוח לאומי עם מומחה נגישה יותר.

על אף העובדה שביטוח לאומי הנגיש מידע רב קהל הרחב, לצערנו עדין, על מנת לממש את הזכויות הרפואיות שלך ולקבל קצבה צריך לבצע את העבודה בצורה נכונה, לדעת את החוק, להגיע לוועדות מוכנים ובצורה נכונה כך שהזכויות שלך לא ייפגעו לאורך התהליך.

במידה ויש לך ספק, עורך דין תאונת עבודה ידע כיצד לעזור לך! פנה לייעוץ מומחה – עורך דין תאונות עבודה.

גם עשוי לעניין אותך

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ, שחיקה בעבודה ואובדן כושר עבודה

לחץ ושחיקה בעבודה הפכו להיות מגיפה במדינת ישראל. לא אחת לחץ ושחיקה בעבודה הינם גורמים רציניים ביותר לאובדן כושר. עובדים רבים תובעים אובדן כושר על רקע לחץ ושחיקה בעבודה, שהינם

עורך דין לתביעות ביטוח

עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוח הוא שם כללי, ושבוחרים עורך דין לתביעות ביטוח, צריך לשאול איזה סוג ביטוח אנו מעוניינים לתבוע. בשוק קיימים הרבה סוגי ביטוח ולא כל עורך דין לתביעות ביטוח הוא עשוי

עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

התקשרו עכשיו