לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

בעיית לב בעבודה כתוצאה מאירוע חריג בעבודה

 

בעיית לב בעבודה – אם חטפת התקף לב בעבודה כתוצאה של תאונת עבודה או עקב אירוע חריג בעבודה, תוכל להגיש תביעה לקבלת פיצוי מביטוח לאומי.

 

ראשית עליך להגיש תביעה להכרה בתאונת עבודה ותשלום של דמי פגיעה ביחד עם כל המסמכים הנדרשים ובכלל זה:

תעודה רפואית ראשונה לנפגע בעבודה (אותה תוכל לקבל מקופת החולים בה אתה מבוטח לאחר שתגיש לה טופס בל 250 שנקרא  טופס למתן טיפול רפואי לנפגע בעבודה כשהוא ממולא וחתום על ידי המעסיק); מסמכים רפואיים אודות הפגיעה כגון– דוח אשפוז, מסמכי שחרור, ומסמכים שיכולים להוכיח את הנזק.

 

את התביעה עליך להגיש לביטוח לאומי על גבי טופס בל 211 ששמו תביעה לתשלום דמי פגיעה והודעה על פגיעה בעבודה. – "כתוצאה בעיית לב בעבודה"

בטופס הנ"ל עליך למלא את כל הפרטים בצורה מדויקת, שלמה, מבלי להחסיר עובדות, לחתום בכל מקום נדרש ולהחתים את המעסיק על גבי נתוני שכר ונתונים שנדרש למלא.

 

בעיית לב בעבודה כתוצאה מאירוע חריג בעבודה
בעיית לב בעבודה כתוצאה מאירוע חריג בעבודה

 

לאחר 91 יום ממועד אירוע התקף הלב שחווית, במידה ונוצרו נזקים תוכל להגיש תביעה לפיצוי על הנזקים. עליך להגיש לביטוח לאומי תביעה על גבי טופס בל 200 שנקרא תביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה.

 

בתביעה זו תוכל לתבוע אחוזי נכות על התקף לב – לפי סעיף 9 "מחלות לב"  שמופיע בספר הנכויות של המוסד לביטוח לאומי שמפורסם בתקנות הביטוח הלאומי – קביעת דרגת נכות לנפגע עבודה.

איך ניתן להגדיל את אחוזי הנכות בתאונת עבודה

חשוב לדעת, במידה ונגרמו נזקים נוספים כתוצאה מהתקף הלב שחווית בעבודה, תוכל לתבוע אחוזי נכות גם עליהם, במידה ותוכל להוכיח כי הם תוצאה של התקף הלב בעבודה – פירות תאונת העבודה. להתייעצות בעניין זה פנה למשרדנו המתמחה בתאונות עבודה!

 

עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות לקבלת 75% נכות וקצבה למשך שנתיים
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות 97% נכות עבור תובע החולה באמנזיה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!