לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

תביעת ביטוח תאונות אישיות

פוליסת תאונות אישיות נועדה להגן על המבוטח מפני תאונות שונות שתוצאותיהן העגומות הינן שברים, כוויות, נכות וגם אובדן כושר עבודה. אך הפוליסה מגבילה את המבוטחים, ועל מנת לקבל פיצוי עליהם להוכיח כי הנזקים שנגרמו להם עקב התאונה הפכו קבועים או שמשך ההתאוששות מהם נמשך יותר משנה אחת מיום הפגיעה.

לא אחת נתקלתי במבוטחים שסבלו משבר ביד, אך מכיוון שהחלימו מן השבר בתוך פחות משנה, התוצאה הייתה שלא יכלו לזכות בפיצוי. חברת הביטוח תבדוק ותעקוב בדקדקנות כדי לגלות האם במהלך השנה הראשונה לפגיעה החלמתם לחלוטין או שנותרתם עם קושי רפואי. אם החלמתם מן הפגיעה במהלך השנה, חברת הביטוח לא תפצה אתכם בדבר.

כיסוי אחר אותו מעניקה חברת הביטוח הוא כיסוי אובדן כושר עבודה. חברת הביטוח תפצה את המבוטח בפיצוי יומי לאובדן כושר עבודה במגבלות הזמן שקבועות בפוליסה. כשמגישים תביעה לחברת הביטוח לאובדן כושר עבודה ולפיצוי יומי, מומלץ להביא לחברת הביטוח את מלוא הפגיעות והבעיות הרפואיות מהם אתה סובל כדי לקבל פיצוי הולם על כולן. לדוגמא, אם אתה סובל מבעיות גם בצוואר וגם בגב, הגש תביעה על שתי הבעיות הרפואיות יחדיו.

headache-1557802__3401

יש לשים לב כי חברות הביטוח אוהבת לטעון כי הנזק שנגרם לכם כבר היה קיים בעבר. לכן שמגישים את התביעה לנכות מתאונה מומלץ להפריד בין בעיה רפואית קיימת שהחמירה עם התאונה ( לדוגמא, היו לכם בעיות בכתף לפני כן אך עדיין יכולתם לתפקד, ולאחר התאונה הפכתם למוגבלים לחלוטין בתנועה באיזור זה עקב החמרת הפגיעה ) ובמידה ולפני התאונה לא היו לכם כלל בעיות באיזור הפגוע, יש להצטייד במסמכים רפואיים המעידים על כך. בנוסף, חשוב לציין כי גם פוסט טראומה, קשיי שינה וחרדה לאחר התאונה גם הן נחשבות לפגיעה ויש לצרפן לתביעה אם אתם סובלים מהן או שהן הוחמרו מאז שהתרחשה תאונה.

חשוב להתייעץ עם עורך דין מומחה ולא לוותר לחברות הביטוח או להתייחס לטענותיהן ( במידה והן אינן נכונות, כמובן ) אלא להיאבק למען זכויותיכם.

תביעת ביטוח תאונות אישיות
תביעת ביטוח תאונות אישיות
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות לקבלת 75% נכות וקצבה למשך שנתיים
אישור זכאות לקצבת נכות שנתית של 75,000 ש"ח
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!