תביעת ביטוח פגע וברח

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
עורך דין אייל פייפר

עורך דין אייל פייפר

עו”ד אייל פייפר בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין.

רוצה להתייעץ?
ליצירת קשר נא למלא פרטיך
ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

במקרה של פגיעה פיזית בתאונת דרכים, על הניזוק לתבוע את הנזקים כתוצאה מהתאונה מחברת הביטוח שלו!

 

במקרה והיה היה נהג הרכב או את חברת הביטוח של נהג הרכב, במקרה והוא היה נוסע בלבד. במקרים של פגיעה בהולך רגל – על הולך הרגל לתבוע את הנזקים מחברת הביטוח של הרכב שפגע בו.

 

לצערנו קיימים מקרים של פגע וברח – במקרים כאלו עדין אפשר לקבל פיצוי וזאת במסגרת תביעה של הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים – קרנית.

 

קצת מידע על קרנית

 

קרנית היא גוף שתכליתו לפצות נפגעי נזק גוף אשר אינם יכולים לתבוע את הנזק מהמזיק. לצורך הגשת תביעה לקרנית על הנפגע למלא טופס תביעה ולהגישו לקרנית יחד עם כל המסמכים שמעידים על הפגיעה בתאונה ועל הנזק כתוצאה ממנה.

 

הסבר לאופן הגשת תביעה לקרנית תוכלו למצוא כאן. מומלץ לקרוא היטב את ההנחיות וההסבר ולצרף את כל המסמכים המפורטים בעמוד 8. תביעה שלא תמולא כראוי עלולה להידחות או לקבל הצעת פיצוי נמוכה. מומלץ שלא להגיש את התביעה מיד לאחר התאונה אלא לבדוק עם הרופאים האם קיים נזק מתמשך כתוצאה מהתאונה ואף נזק עתידי. לשאלת חומרת הנזק קיימת השלכה ישירה על תפקוד יומיומי ואובדן כושר העבודה, דבר שיכול להשפיע על גובה הפיצוי.

 

ככל שהמסמכים שיוגשו יהיו מפורטים ומקיפים הן לעניין התאונה והן לעניין הנזק ויצורפו כל המסמכים הנדרשים – למשל : ויתור סודיות רפואית, אישור משטרה לתאונה, שמות עדים, דוחות רופאים ותוצאות בדיקות ואבחנות יהיה קל יותר לקרנית לברר את התביעה.

רוצה להתייעץ? ליצירת קשר נא למלא פרטיך ונציג ייצור קשר עימך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו