לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

תביעת ביטוח פגע וברח

במקרה של פגיעה פיזית בתאונת דרכים, על הניזוק לתבוע את הנזקים כתוצאה מהתאונה מחברת הביטוח שלו!

 

במקרה והיה היה נהג הרכב או את חברת הביטוח של נהג הרכב, במקרה והוא היה נוסע בלבד. במקרים של פגיעה בהולך רגל – על הולך הרגל לתבוע את הנזקים מחברת הביטוח של הרכב שפגע בו.

 

לצערנו קיימים מקרים של פגע וברח – במקרים כאלו עדין אפשר לקבל פיצוי וזאת במסגרת תביעה של הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים – קרנית.

 

קצת מידע על קרנית

 

קרנית היא גוף שתכליתו לפצות נפגעי נזק גוף אשר אינם יכולים לתבוע את הנזק מהמזיק. לצורך הגשת תביעה לקרנית על הנפגע למלא טופס תביעה ולהגישו לקרנית יחד עם כל המסמכים שמעידים על הפגיעה בתאונה ועל הנזק כתוצאה ממנה.

 

הסבר לאופן הגשת תביעה לקרנית תוכלו למצוא כאן. מומלץ לקרוא היטב את ההנחיות וההסבר ולצרף את כל המסמכים המפורטים בעמוד 8. תביעה שלא תמולא כראוי עלולה להידחות או לקבל הצעת פיצוי נמוכה. מומלץ שלא להגיש את התביעה מיד לאחר התאונה אלא לבדוק עם הרופאים האם קיים נזק מתמשך כתוצאה מהתאונה ואף נזק עתידי. לשאלת חומרת הנזק קיימת השלכה ישירה על תפקוד יומיומי ואובדן כושר העבודה, דבר שיכול להשפיע על גובה הפיצוי.

 

ככל שהמסמכים שיוגשו יהיו מפורטים ומקיפים הן לעניין התאונה והן לעניין הנזק ויצורפו כל המסמכים הנדרשים – למשל : ויתור סודיות רפואית, אישור משטרה לתאונה, שמות עדים, דוחות רופאים ותוצאות בדיקות ואבחנות יהיה קל יותר לקרנית לברר את התביעה.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר לביטוח לאומי עבור קצבת נכות עקב תאונה בדרך לעבודה
החלטת הוועדה בגין נכות רפואית
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה בשמיעה מרעש בעבודה
אישור זכאות ל74% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!