לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

תביעות סיעוד: מומחה לתביעות סיעוד ותביעות סיעוד לאחר מחלה

חברות הביטוח מבטחות מבוטחים רבים בפוליסות הסיעוד.

תביעות סיעוד

אנו בוחרים לשלם כספים רבים על ביטוחים סיעודיים שונים למיניהם ודווקא ברגע האמת, בו אנו זקוקים לחברת הביטוח, דווקא אז חברת הביטוח מפנה לנו את העורף ומכשילה אותנו.

 

אחת השאלות שלקוח שמתקשר שואל אותנו לאחר שמגיע רגע האמת היא: ממה אני צריך להיזהר? ולפעמים: איך אוכל להגדיל את הסיכויים שלי לזכות בתביעות סיעוד?

חברת הביטוח תחפש את הצהרת הבריאות עליה חתמתם מיד לאחר שהצטרפתם. לא אחת מבוטחים נוטים לשכוח בעיות רפואיות שקרו להם בעבר לפני שהצטרפו לביטוח ואז חברת הביטוח טוענת כי לא מגיע להם פיצוי.

באותו רגע צריך לעצור ולחשוב: מה עליי לעשות? האם חברת הביטוח צודקת? האם אפשר לצאת מזה? לא אחת התשובה היא שאין מה לעשות, והרבה פעמים יש הרבה דרכים לצאת ממצבים כאלו לא נעימים ולהגיע למצב בו תביעות הסיעוד אותן אנו מגישים כן יאושרו וכן נוכל לקבל כספים על מנת לממן את ההוצאות הרבות בטיפולים הסיעודיים.

לפעמים קורה מצב שאכן הצהרנו על משהו אולם הבעיה הרפואיות עליה הצהרנו לא היא זו שגרמה לנו להיות במצב הסיעודי. התוצאה היא שלא אחת חברת הביטוח חייבת להכניס את היד לכיס ולשלם כספים. חברת הביטוח מכירה את כל הכללים, אולם לא אחת בבתי המשפט ההחלטות לרוב הן לטובת המבוטחים המסכנים, שכל המטרות שלהם הן לקבל פיצוי על הכספים הרבים ששילמו כל השנים לעת צרה .

המקרים בהם חברת הביטוח חוייבה לשלם פיצוי כספי בעת טענה של אי גילוי על מצב רפואי קודם הם רבים מאוד ויש לבדוק את טענות אלו. לפעמים גם השאלות אותן שאלה חברת הביטוח בעת ההצטרפות לביטוח לא ברורות. גם במקרה כזה חברת הביטוח מחויבת לשלם את תביעת הסיעוד לחולים.

עוד עניין שיש לקחת בחשבון כשמגישים תביעות סיעוד– ישנן הרבה מחלות שעשויות לזכות את החולה בפיצוי סיעודי בעת שמוגשת תביעת סיעוד. למשל, מחלת דמנציה עם צורך במישהו שישגיח. גם אז חברת הביטוח חייבת לשלם אם התובע יוכל להוכיח את הטענות על מצב דמנציה.

אולם לא אחת חברת הביטוח תעשה הכל על מנת להכחיש את המצב ולעשות הכל כדי לא לשלם לתובע את התביעה . התוצאה היא שיש להילחם עם חברת הביטוח על התוצאה הקשה . לפעמים חברת הביטוח טוענת כי אותן פעולות אותם בודקת חברת הביטוח על מנת לקבוע אם חולה הוא במצב סיעודי- פעולות של הלבשה ,רחצה, מעברים, אי שליטה על סוגרים, ניידות- לא מתקיימות באופן מלא או באופן חלקי.

כלומר, חברת הביטוח תטען כי המבוטח יכול לבצע את כל הפעולות או חלקן והמצב בו יכול לבצע המבוטח את הפעולות באופן חלקי, לא מזכה אותו במצב סיעודי. התוצאה היא לא ברורה. במצבים כאלה אנו ממליצים למבוטח לצאת ולהילחם עם חברת הביטוח.

הרי אם סכום הביטוח בפוליסה הוא גבוה, לחברת הביטוח יש אינטרס גדול שלא לאשר אותו, להתיש את המבוטח, הכל כדי לעכב את התשלום. למשרדי פייפר כהן ניסיון רב בתביעות סיעוד, ואנו עורכי דין שמומחים לתביעות סיעוד. במשך השנים ייצגו לקוחות רבים והיינו אחראים על התשלומים שמשולמים והצלחנו להפוך לא אחת הרבה החלטות לטובת לקוחות המשרד.

תביעות סיעוד: מומחה לתביעות סיעוד ותביעות סיעוד לאחר מחלה
תביעות סיעוד: מומחה לתביעות סיעוד ותביעות סיעוד לאחר מחלה
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

ערר עבור תובעת לקבלת קצבת נכות הסובלת מפיברומיאלגיה
אישור זכאות ל74% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות ל75% נכות, 65% אי כושר וקצבה קבועה
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!