לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

פטור ממס הכנסה על כספי פיצויים

 

פטור ממס הכנסה כספי פיצויים – כספי פיצויים מחויבים במס עד לתקרה שפטורה מתשלום במס. אחת השאלות שנשאלות איך להגיע להימנע מתשלום של מס על כספי הפיצויים?

התשובה ברורה, יש לבחון האם אפשר להגיע לפטור ממס הכנסה על רקע בעיות רפואיות שונות. על מנת להגיע לפטור ממס הכנסה על רקע בעיות רפואיות שונות, על החולה להגיע לרף 90% הנכות הרפואית. את התביעה לפטור ממס הכנסה מגישים לביטוח לאומי בסניף המגורים שקרוב לביתך.

פטור ממס הכנסה על כספי פיצויים

 

איך אוכל להגיע לרף 90% אחוז נכות?

פטור ממס הכנסה כספי פיצויים – על מנת להגיע לרף 90% אחוזי נכות רפואית, עליך לבדוק אם אתה סובל ממחלות קשות, מחלות שמעניקות אחוזי נכות גבוהים. בין רשימת המחלות שמעניקות אחוזים גבוהים על בעיות רפואיות, ניתן למצוא מחלות של סכרת, מחלות של לב, מחלות של דמנציה או אלצהיימר, מחלות של סרטן מתקדמות ולא מאוזנות על ידי טפול כימותרפי, בעיות קשות ברגליים של נפיחות ובצקות ועוד.
פטור ממס הכנסה על כספי פיצויים
פטור ממס הכנסה על כספי פיצויים

כמובן שאת התביעה לפטור לא מבססים רק על מחלה אחת אלא מחפשים איך להגדיל את אחוזי הנכות ולקבל נכות על עוד בעיות רפואיות נוספות. קראו על תביעת פנסיית נכות.

ככל שנמצא עוד בעיות רפואיות נוספות, נוכל להגדיל את הסיכויים להגיע לרף של פטור ממס הכנסה על פיצוי הפטורים. שיהיה בהצלחה. משרד עו"ד פייפר כהן
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
ערר מול ביטוח לאומי שאושר עבור זכאות לאובדן כושר עבודה
אישור זכאות קצבת נכות והכרה של 63%, ו-65% אי כושר
הגדלת זכאות ל25% נכות, תובע שעבר תאונת עבודה בעבר

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!