לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

תביעות תאונות דרכים ועורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הפכו להיות מכת מדינה ולפעמים מעורב בהן יותר מנוסע אחד.

לא אחת הנזק שנגרם לנפגע תאונת דרכים הוא לא קטן, ועשוי להשפיע על כל משך חייו. לכן תביעת תאונת דרכים עשויה לעזור לנפגע במהלך כל חייו ולממן את ההוצאות הרבות להן יזדקק, ובהם הפסדי שכר, עלויות הטיפולים הרפואיים כתוצאה מהפגיעה אותה עבר הנפגע בתאונת הדרכים ולפעמים עזרה סיעודית להם נזקק הנפגע בתאונה.

מהצד השני לא אחת נפגעים רבים לא מנצלים את הזכויות שלהם כאשר קורת תאונת דרכים ולפעמים הם לא מודעים בכלל לזכויות שלהם. השאלה היותר הקשה היא איך לבחור עורך דין לתביעת תאונת דרכים.

 

האם ללכת לעורך דין באיזור מגוריי? האם לנסוע לעורך דין שהמשרד שלו רחוק יותר? האם ללכת למשרד עורך דין כללי שמתעסק בהרבה תחומים וגם בתביעות תאונות דרכים?

הבחירה בעורך דין לתאונת דרכים היא סוגיה חשובה, שכן ככל שעורך הדין מנוסה יותר, כך הפיצוי אותו יקבל הנפגע בתאונה עשוי להיות גדול יותר.

עוד שאלה קשה יותר היא האם לבחור משרד גדול בתביעות תאונות דרכים, או משרד של עורך דין אחד שיש לו פחות ניסיון ומהצד השני משרד כזה עשוי לתת לנפגע שירות אישי יותר, או אולי לבחור משרד קטן עד בינוני של עורכי דין שמתמחים בתחום תביעות תאונות הדרכים ואם תאונת הדרכים היא תאונת עבודה אז לפעמים נפגשים רבים מעדיפים לבחור עורך דין שיש לו ידע וניסיון רב בתביעות של ביטוח לאומי.

זכרו ! לא אחת קיימים משרדים של תביעות תאונות דרכים שלהם יש קושי ויכולת להתמודד עם תביעות של ביטוח לאומי אם התביעה היא תאונת דרכים בדרך לעבודה . לכן עדיף תמיד לחשוב על משרד שיש לו ניסיון עשיר בתביעות של ביטוח לאומי וגם בתביעות של תאונות דרכים. ידע בביטוח לאומי עשוי לעזור להרבה נפגעים בתאונות דרכים לקבל כסף ולממן את התקופות הקשות ביותר בהם ההכנסה של הנפגע פוחתת.

עוד שאלה שצריך לשאול לפני שבוחרים עורך לתביעות תאונות דרכים היא האם למשרד אותו הם מעוניינים לבחור כמי שייצג אותם, יש ידע בתביעות של אובדן כושר עבודה או פנסיות . לפעמים על מנת לממן את התקופות הקשות כתוצאה מתאונת דרכים, ההכנסות פוחתות, ויש צורך לבחור עורך דין לתביעות תאונות דרכים ולתביעות אובדן כושר עבודה , על מנת לקצר את זמן הטיפול ואת הליך קבלת הכספים מחברת הביטוח.

שאלה חשובה כשבוחרים עורך דין לתיק תאונות דרכים היא מה עורך הדין יכול להוציא לי מחברת הביטוח, ושאלה עוד יותר חשובה, לפני שמתחילים את הטיפול בתיק, היא האם עורך הדין מאמין בתיק. זכרו ! הצלחה בתיק מתחילה מעורך דין המאמין בתיק ובתביעות של תאונת הדרכים.

לא אחת נתקלתי בלקוחות שמספרים כי עורך הדין שבחרו לא מאמין בתיק, וכמובן אם עורך לתביעות תאונת הדרכים לא מאמין בתיק, התוצאה עשויה להיות פחות טובה. לפייפר כהן ניסיון עשיר בתביעות תאונות דרכים ואו תביעות נפגעי תאונות עבודה.

במהלך השנים היינו אחראים על הרבה שינויים חברתיים בתחום הנזיקין והפנסיה בארץ. אתם מוזמנים לבקר באתר ולהתרשם .

תביעות תאונות דרכים ועורך דין תאונות דרכים
תביעות תאונות דרכים ועורך דין תאונות דרכים
Picture of עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות ל57% נכות, 65% אי כושר וקצבה לשנה
ערר עבור תובע לקבלת קצבת נכות עקב מצב בריאותי
אישור זכאות ל100% נכות וקצבה עקב פגיעה מערכתית
אישור הכרה של 100% נכות וזכאות לקצבת למשך שנה
אישור זכאות 100% נכות עבור תובע החולה בשחפת וסוכרת
פיצוי כספי משמעותי לחולה שחפת
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!