לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

מחירון תאונות הדרכים – פציעות גוף?

 

אחת השאלות השכיחות של לקוחות היא כמה אקבל פיצוי בתאונת דרכים? ריכזנו בעבורכם את מחירון את הפיצויים עקב תאונת דרכים עם כאבי צוואר, פגיעת וייפלש ("צליפת שוט").

 

מקרים לדוגמה – פציעת גוף עקב תאונת דרכים

איציק הוא בחור בן 27, שעשה תאונת אופנוע באחד מסופי השבוע. הוא החליק מהאופנוע במהלך נסיעה, קיבל מכה בצוואר וכתוצאה ממנה התחיל לסבול מכאבי צוואר. לאיציק נקבעו לו 7.5% נכות על ידי מומחה של בית המשפט, וכן 2.5% גם על כאבי ראש. בשל נזקים אלה, בית המשפט קבע לו פיצוי של 166,000 ש"ח.

מחירון תאונות הדרכים - פציעות גוף
מחירון תאונות הדרכים – פציעות גוף

מקרה של תאונת דרכים עם פציעה חמורה של cprs – התובע נמצא באובדן כושר עבודה חלקי:

אביהו, בן 42, נסע במשאית במהלך העבודה עד שעשה את התאונה ונפצע קשה מאוד. הפציעה הייתה בעמוד השדרה הגבי, נזק לצוואר ולימים התפתח ברגל פציעת crps . התוצאה של התאונה הייתה שאביהו מנהל עבודה, נהג משאית בעיסוקו, לא חזר לעבודה מספר שנים.

כיום אביהו עובד בחברה חצי יום בתיוקים כדי להעביר את הזמן שלו. בית המשפט קבע לו 48% נכות על התאונה. הפיצוי אותו קיבל היה 3.8 מיליון ש"ח.

 

סועאד פגיעת ראש , פגיעה בזיכרון, פוסט טראומה

סועאד היה פקח עירייה שנסע באוטו של החברה שעמו היה מעורב בתאונת דרכים. הוא קיבל מכה קשה בראש ומאז התאונה מתאר חיים קשים ביותר, בעיות ריכוז ושכחה קשים, טראומה בלילות לא פשוטות, עייפות מתמשכת, לרבות הבעת רצון להתגרש מאשתו. בית המשפט קבע לו 38.5% נכות על רקע הפגיעה .הצעת השופט הייתה מיליון וארבע מאות אלף ש"ח. התיק עדיין לא הסתיים.

 

פציעה ברגל, עם נזק במיניסקוס

רינה נסעה בעיר על האופנוע שלה והייתה מעורבת בתאונת דרכים על קטנוע, כתוצאה ממנה חוותה פגיעה מורכבת וקשה למדי בברך. גם הקרסול שלה נפגע באופן לא פשוט. רינה קיבלה על הפציעות נכות בשיעור של 21%. הפיצוי ששולם לרינה 332,000 ש"ח.

 

מחירי פיצויים במקרה של צלקת מכוערת מתאונת דרכים

צלקת שנגרמה בתאונת דרכים עשויה להיות שווה לא מעט אחוזי נכות וגם לא מעט פיצוי כספי לאחר שקורת תאונת דרכים. יונה היא אישה שעובדת בהפקות ובשבילה מראה פנים זה הדבר הכי חשוב. יונה זכתה לפיצוי על רקע צלקת של 280,000 ש"ח.

 

פוסט טראומה בתאונת דרכים עם פגיעת וויפלש:

נתנאל נפגעה בתאונת דרכים עם פגיעת וויפלש ופוסט טראומה. למרות שפוסט הטראומה התפתחה אצלו כשנה לאחר התאונה, בית המשפט קבע לו נכות של 5% ללא פגיעה בכושר ההשתכרות, והתוצאה הייתה פיצוי כספי של 103,000 ש"ח. זכרו טרם הגשת תביעה כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים!

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

אישור זכאות 100% נכות עבור תובע החולה בשחפת וסוכרת
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות של 70% נכות זמנית לעובד שהחליק בעבודתו
דוח ועדה הרפואית – נמצא זכאי לפיצויים עקב תקיפה
אישור זכאות 19% נכות לתובע אשר החליק במדרגות עבודתו
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה בשמיעה מרעש בעבודה

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!