לוגו משרד עו"ד פייפר כהן
לייעוץ עם עו"ד:

נפגעתם מוויפלאש ( פגיעת צליפת שוט)? כדאי לכם להיאבק עד למיצוי זכויותיכם!

וויפלאש, או צליפת שוט בעברית, הינה פגיעה הנגרמת כתוצאה מהתנגשות כלי רכב המטיחה את הראש והצוואר קדימה ואחורה במהירות וללא שליטה ועלולה להביא לפציעה חמורה בחוליות הצוואר ובמערכת העצבים, לכאבי ראש מתמשכים ולשורה של בעיות נוספות. 

 

פגיעת צוואר בשל וויפלאש

בדומה לפציעות הנגרמות עקב פגיעת ראש, גם פגיעת וויפלאש יכולה לגרום לנזקים חמורים, לאובדן כושר עבודה ולשיקום ממושך. במקרים אלו מומלץ להגיש תביעה לדרגת נכות בביטוח לאומי במידה ומדובר בתאונה המוגדרת תאונת עבודה עקב פגיעת וויפלש. לאחר שתעברו ועדה רפואית וייקבעו לכם אחוזי נכות  ניתן יהיה להעזר בהם כדי להגיש תביעת פיצוי מחברת הביטוח ולהגדיל את הסכום לפיצוי שיוקדש למאמצי השיקום והטיפול ללא דאגות כלכליות.

המקרה של פזית ממחיש את חשיבות הפניה לגורם מקצועי כגון עורך דין על מנת למצות את הזכויות שלכם לאחר פגיעה. פזית, בת 45 בעת שנפגעה פגיעת ראש (פגיעת צליפת שוט או פגיעת וויפלש) עבדה בתפקיד בכיר. מיד לאחר התאונה החלה לסבול מבעיות זיכרון, התקפי בכי לא מובנים וריכוז נמוך.

בנוסף, סבלה פזית מכאבים לא מוסברים בכל הגוף.  בעזרתנו הגישה פזית תביעה לקביעת דרגת נכות לביטוח לאומי, ולאחר תהליך ממושך בן שנתיים זכתה להכרה בנכות כללית וגם קצבת נכות לכל החיים על רקע פגיעת ראש. הסיבה להתארכות התהליך נבעה מההחלטה הראשונית של המוסד לביטוח לאומי לקבוע לפזית רק 14.5% נכות לצמיתות, אולם פזית החליטה להיאבק בהחלטה זו כיוון שלטענה הסבל הרב שסבלה מבעיות הזיכרון והכאבים המפושטים בגופה מנעו ממנה לתפקד כפי שנהגה לפני התאונה, ולא הצליחה לחזור לתפקידה הבכיר. וועדת עררים של ביטוח לאומי בדקה את התיק והעלתה את אחוזי הנכות ל-35.5% והעניקו לה קצבה לכל החיים.

לאחר שפזית סיימה את ההליכים בביטוח לאומי ולאחר קביעת דרגת נכות, הגיע שלב ההליכים מול חברת הביטוח. גם כאן לחברת הביטוח לא נותרה ברירה אלא להכיר בנזק שגרמה התאונה לפזית ולפצותה בסך של 500,000 ש"ח בנוסף לכספים שמשולמים על ידי ביטוח לאומי.

למקרים דומים בנושא תביעות עקב מכת וויפלש / וויפלאש ניתן לקרוא במאמרים הבאים מאת גלובס ודה מרקר:

מאמר בנושא פגיעת וויפלש באתר כל העיר

מאמר בנושא פגיעת וויפלש באתר TheMarker

וויפלש - פציעת ראש
וויפלש – פציעת ראש
עורך דין אייל פייפר
עורך דין אייל פייפר

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2005, עורך דין מוסמך משנת 2007 וחבר בלשכת עורכי הדין. החל משנת 2000 עסק בענייני ביטוח שונים כגון: חבויות, פנסיה, חיים ורכוש, סוכן ביטוח מורשה משנת 2003. לאורך השנים צבר עו”ד פייפר בקיאות רבה ומומחיות עמוקה בהיבטים החוקיים והמשפטיים של סוגיות רפואיות. הודות לידע זה ולחשיבה יצירתית ופורצת דרך בפרשנות לחוק, מצליח עו”ד פייפר פעם אחר פעם לשכנע את בתי המשפט בצדקותו, וליצור תקדימים משפטיים שמשנים בקביעות את פני עולם הביטוח.

עו"ד פייפר כהן בפייסבוק | עו"ד פייפר כהן ביוטיוב | מייל אישי: [email protected]

הצלחות המשרד

תובע נמצא זכאי ל70% נכות, 100% אי כושר וקצבה לשנה
אישור זכאות 28% נכות לתובע שנחבל ברחוב וסובל מכאבים
אישור זכאות לקבלת 75% נכות וקצבה למשך שנתיים
אישור זכאות ל74% נכות, 100% אי כושר וקצבה קבוע
אישור זכאות של 19% נכות עקב פגיעה בשמיעה מרעש בעבודה
אישור זכאות 32% נכות לתובע שהחליק בעבודה ושבר רגל
צרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם

051-519-3904

הסדנה 6, כפר סבא

השאירו לנו הודעה

מן העיתונות

תביעה חריגה ביחידת העילית בצה"ל: "מפקדת ב־8200 התעללה וגרמה לי לנכות נפשית"

כלכליסט | 22/10/17

התלוננו על הטרדה מינית והורחקו | המהדורה המרכזית בחדשות 12

N12 | 14/12/17

עורך דין לתביעות סיעוד - המדריך לכל מה שצריך לדעת בנושא

גלובס | 31/05/2020
לוגו 13 רשת

פרקליטים עד הבית: עונה 2 פרק 34
| חדשות 13 רשת

חדשות 13 | 31/1/2018

זקוקים לייעוץ? זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!